Seks Hayatınızda Fanteziye Yer Açın

Seks Hayatınızda Fanteziye Yer Açın

Mükemmel bir seks hayatının birçok sırrı var! Bunların başında partnerinizle ten uyumuna sahip olmanız geliyor. Ten uyumuna sahip çiftler seksten daha fazla zevk alırken adeta bir ten bağımlılığı yaşıyorlar. Çiftler arasındaki ten uyumu onların birbirlerinin vücudundaki erojen bölgeleri de çabucak keşfetmelerini sağlar. Çiftlerin arasındaki diyaloğun gelişmiş olması da nelerden hoşlandıklarını ve nelerden hoşlanmadıklarını konuşmalarına olanak tanır.

Konuşarak ve dokunarak ortak noktalarınızı belirledikten sonra hazzı bir üst aşamaya taşıyabilirsiniz: Fanteziler! Birbirine güvenen çiftlerin cinsel ilişkiden alacakları zevki katlayabilecekleri birçok fantezi vardır. Adı üstünde fantezi, tek sınır sizin hayal gücünüz! Fantezi denildiğinde akla seks pozisyonları, erotik iç çamaşırları, rol yapma, fantezi kostümleri ve seks oyuncakları gibi birçok şey gelebilir.

İlginç seks pozisyonları

En kısa zamanda bir Kama Sutra edinin veya internette küçük bir sörf yapın. Bildiğiniz pozisyonlar dışında ne kadar farklı seks pozisyonu olduğuna hayret edeceksiniz. Size tavsiyemiz sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz ile vücudunuzu zinde tutmanız çünkü bu pozisyonlardan bazıları gerçekten zinde vücutlar gerektirecek. Hayatınıza sağlık katarken seksi daha heyecanlı hale getirmenin ne zararı olabilir ki!

Erotik iç çamaşırları

Günümüzde iç çamaşırı konusundaki tek sorunumuz onca çeşit arasından seçim yapmak! Uzun bir tarihi olan jartiyerler her dönem moda. Jartiyer takımları, seksi bir üst ve bu üste özel bir parçayla bağlanabilen çoraplardan oluşuyor. Baby doll adı verilen erotik gecelikler de oldukça tercih edilen iç çamaşırlarından. Vücut çorapları ise bütün vücudu kaplar ve gizemliliğin cazibesini kullanır. Tül ve saten en seksi kumaşlardandır. Tül gecelikler ve pijamaların içine uyumlu bir tanga veya G-String giyilebilir. Diz üstü ince çoraplar da yeterince erotik çağrışımlar yapabilir. Hiçbirinin üzerinizde fazla durmayacağını tahmin ediyoruz!

Rol yapma

Rol yapma en monoton ilişkiyi bile canlandıracak güçtedir. Patron - sekreter, öğretmen - öğrenci veya ev sahibi - hizmetçi gibi klişe fikirler işe yarayabilir ama bunların dışına çıkmaya ne dersiniz? Sevdiğiniz kitaplar ve filmlerdeki aşk sahnelerini canlandırabilirsiniz, kendi senaryolarınızı yazıp oynayabilirsiniz. İsterseniz fantezi kostümlerinden ve seks oyuncaklarından yararlanabilirsiniz.

Fantezi kostümleri

Fantezi kostümleri genelde klişe fikirlere uygun yapılmıştır ama bunların üzerinden giderek çeşitlendirme yapmak elinizde. Ayrıca takma saçlar, takma bıyıklar gibi aksesuarları da kullanabilirsiniz. Bir şaka dükkanından alacağınız şeyler bile hayal gücünüzle birlikte fantezi unsuruna dönüşebilir.

Seks oyuncakları

Gelişen teknolojinin bize bir getirisi de seks oyuncaklarının mekanizmaları ve malzemelerindeki çeşitlilik oldu. Kadınlar ve erkekler için ayrı seks oyuncakları bulunuyor. Kadınlar için klitoris uyarıcılar, vajinada kullanılan (cam, metal) dildolar ve titreşimli vibratörler bulunuyor. Erkekler için yapay vajinalar, penis yüzükleri ve penis kılıfları bulunuyor. Durex koleksiyonunda da oldukça keyifli oyuncaklar bulabilirsiniz. Durex Play Touch ile saf hazzı parmaklarınızın ucuna getirin, Durex Play Ultra ile hareketli ve ateşli uyarımlara kapıları açın, Durex Play Vibrations Ring ile maksimum zevke erişin.

Satın Al