Seks Oyuncakları Size Nasıl Yardım Eder?

Harika bir cinsel ilişki bazen biraz baharata gerek duyar. Bazı çiftler için seks oyuncakları yatak odası heyecanına heyecan katabilir. Bu konu başta biraz sıra dışı olmasına rağmen denemek için birkaç neden var. Bazı araştırmalar birçok kadının bunları kullandığını ve kullananların kullanmayanlardan daha fazla tatmin olduğunu ileri sürer. Ayrıca, bazı kadınlar (ve bazı erkekler) sadece seksle orgazma ulaşamaz. Ama yoğun bir orgazmın olasılığı işleri daha ilginç hale getirir. Oyuncakların ve vücut dokunuşunun birleşimiyle heyecan çıtasını daha yükseğe taşıyabilir ve vücudunuzu daha farklı, daha şehvetli şekillerde keşfedebilirsiniz. Bu yazıyı yazdık çünkü seks oyuncakları hakkında düşünme şeklinize ve seks yaşamınızı canlandırmanıza yardım etmek, açık olmanın ve fantezilerinizi konuşmanın bir çift olarak sizi ne kadar yakınlaştırabileceğini anlatmak istedik.

Seks Oyuncakları Size Nasıl Yardım Eder?

Seks Oyuncağı Çeşitleri

Piyasada birçok seks oyuncağı çeşidi var. Bu durum, ilk defa kullananların gözünü korkutabilir. Biraz deneyimle neleri sevdiğinizi öğrenebilirsiniz ama partnerinizi karışımla tanıştırmayı düşünüyorsanız başta onun nasıl hissedebileceğini düşünmek istersiniz. Aşağıdaki konuları konuşmak bazı eğlenceli fikirleri kışkırtabilir:

  1. Vücudun her yerinde kullanılabilecek birçok farklı türde oyuncak var ama kimisi klitoris, vajina, penis veya anüs için özel tasarlanmıştır. Bazıları işe yarayabilir, bazıları yaramayabilir, sorun değil.

  2. Seks oyuncakları boyut, materyal ve tasarım açısından çeşit çeşittir, her biri farklı alanları farklı şekilde uyarmayı amaçlar.

  3. Bazıları (farklı güç düzeylerindeki) vibratörlerdir, bazılarıysa doğru noktalara dokunmak için girintili çıkıntılıdır; kimisi de ikisinin karışımıdır.

  4. Titreşimli yüzükler ve dildolar gibi bazı seks oyuncakları birlikte seks yapacak insanların kullanması için özel olarak tasarlanmıştır.

  5. Kelepçeler ve ipek kravatlar partnerde kullanılabilir ama sırayla rol değiştirmeyi unutmayın!

  6. Seks oyuncakları ile birlikte kullanılacak kayganlaştırıcılar veya masaj jelleri zevki ve şehveti artırır.

Size veya partnerinize en uygun oyuncağı bulmak için birkaç deneme gerekebilir ama birkaç engeli kaldırmak, ikiniz için en iyi seksin nasıl olduğunu keşfetmenize yardım eder.

Bir Seks Oyuncağı İle Tanışmak

Seks oyuncaklarınızın işinize nasıl yarayacağını öğrendiğinizde bunları kendiniz ve partneriniz için nasıl kullanabileceğinizi de düşünün. Birbirinizle oynamanın farklı yollarını keşfetmek müthiş biçimde baştan çıkarıcıdır ve en uzun cinsel ilişkilere bile renk katmanın muazzam bir yoludur. Fakat partnerinizle bununla ilgili iletişim kurmak ve fikri onlara açmak birkaç sohbet gerektirebilir.

En açık fikirli kişiler için bile seks oyuncağı tabu olabilir. Siz ve partneriniz, halihazırda tutkulu olan yatak odanıza bir şeyler daha eklemek konusunda güvensiz hissedebilirsiniz. Birincisi, önce konuşmadan bir şey getirmemek önemlidir. İkincisi, zevkleriniz çok farklı olsa bile sınırlara saygı duymak önemlidir. Bazı insanlar seks oyuncaklarını sadece yalnızken kullanmak için saklamalarına rağmen, birlikte keşfe çıkmak istiyorsanız deneyimlemek de çok keyifli olacaktır. Göreceksiniz, tutkular ve fanteziler hakkında açık bir sohbet bile cinsel yaşamınızı başka bir düzeye taşıyacak.

Satın Al