Seks Oyuncakları ve Seksi Geliştirmedeki Etkileri

Daha iyi bir cinsel yaşam zaman ve çaba gerektirir. Günlük yaşamın yarattığı baskı yatak odasına da girerek yakınlaşma anı geldiğinde motivasyonumuzun düşmesine sebep olur. Bazen seks hayatınızın da bir kahramana ihtiyacı vardır ve o kahraman da sizsiniz. Cinselliğinizi sahiplenerek ve vücudunuzun vahşi ve cesur yönlerinin kıymetini bilerek kendinize izin verin. Ateşi tekrar yakarak zevki biraz daha artıracak çeşitli unsurlara açık olun. Olumsuz dış etkenlerin kontrolü ele geçirmesine izin vermeyin. Şimdi daha iyi bir seks için harekete geçme zamanı.

Farklı Seks Oyuncaklarını Deneyin

Yatak odasına yaratıcılık katmak ilişkinizin seks unsurunu geliştirmek açısından anahtar olabilir. Rol oyunları, fantezileri hayata geçirir. Gişe rekorları kıran süper kahraman filmlerinin akın etmesiyle birlikte, izlemekten tahrik olduğunuz bir film veya televizyon programı varsa, partnerinizden kostüm giymesini isteyebilirsiniz. Birbirinizle ilgili daha fazla bilgi edinin ve yargılamadan partnerinizle sizi tahrik eden şeylerle ilgili açık şekilde konuşun; öğrendiğiniz şeyler sizi şaşırtabilir. Unutmayın, tek seçeneğiniz Marvel veya DC süper kahramanları değil; itfaiyeci, polis ve doktorlar da kahramanlarınız olabilir.

Yüzüklerin Efendisi

En sevdiğiniz kahramanlardan bazılarını not edin ve günümüz teknolojisinin sunduğu en iyi seks oyuncaklarından bazılarını edinin. Play Vibrations Penis Halkası sizi geceleri yenilmez yapar. Ön sevişme sırasında kullanabilirsiniz; bununla göğüs uçlarına, penise veya hayal gücünüzün götürdüğü herhangi bir yere dokunabilirsiniz. Bir sonraki seviyeye geçme vakti geldiğinde, halkayı penisin taban kısmına yerleştirin; böylece partnerinizin klitorisini birleşme sırasında uyarabilirsiniz. Halka hem prezervatifli hem de prezervatifsiz kullanım için uygundur. Ekstra ten hissi için en ince prezervatiflerimiz olan Durex Yok Ötesi'ni deneyin. Yeterli gelmediyse, su geçirmez Play Vibrations Penis Halkası ile su altı kaçamakları yapmaya hazır olun. Hayal gücünüzün taşkınlık yapmasına izin verin. Kahramanlar için seks oyuncakları koleksiyonunuza heyecan verici ilaveler yapmak istiyorsanız, daha fazla aramanıza gerek yok.

Elinizin altında çok güçlü birkaç araç olduğundan emin olun - seks oyuncakları, prezervatif ve kayganlaştırıcı serimize göz atın.

Kelimelerinizi Seçin

Toplumu ve kendi kimliklerini korumanın beraberinde getirdiği baskının yanı sıra süper kahramanlar harika espriler ve özlü cümleler bulmak için de çok çaba gösterirler. Tahrik edici konuşma sanatında ustalaşarak yatak odasında bir söz ustası haline gelin.

Kelimeler afrodizyaktır. En önemli cinsel organ beyin olduğundan, partnerinizin zihnini uyarmakta kelimelerin gücünü asla hafife almayın. Araştırmalar ismini duymanın bile beyni harekete geçirdiğini gösteriyor. Partnerinizle yakınlaşırken nasıl hissettiğinizi ifade edin ve olumlu kelimelerle onları teşvik edin. Tutkuyla mest olun ve partneriniz onu ne kadar sevdiğinizi bilsin. Size yapmasını istediğiniz bir sonraki şey ne? Söyleyin, bilsin. Çekinmeden söyleyin.

İçinizdeki kahramanı kucaklamak zaman ve çaba ister. Planınız tuttuğunda çok hoşunuza gitmez mi? Eğer öyleyse, bu bilgilerle birlikte daha iyi bir sekse giden yoldaki seyahatinize başlayın. Unutmayın, sadece verdiğiniz kadar alırsınız. Şimdi çıkın ve fethedin.