Seks sırasında hangi prezervatifler etkilidir?

Şuna bir bakın. Bir araştırmaya göre, birçok erkeğin seks sırasında prezervatif takmamasının nedeninin, prezervatifle kendilerini rahat hissetmemelerinden kaynaklandığı tespit edilmiştir. Geniş yelpazedeki prezervatifler arasından uygun olanını bulmak çok önemlidir. Hangi prezervatifler daha etkilidir?

Prezervatif satın almadan önce penisinizin uzunluğunu ölçün

Daha büyük prezervatifler kolayca kayabilir ve meninin açığa çıkmasına neden olarak gebelikten korunmanın etkisini azaltır. Bu nedenle, prezervatif satın almadan önce, penisinizin yumuşak ve sert olmak üzere iki kez ölçüm yapmanız gerekir.

Ölçüm yöntemi

Ölçümü oda sıcaklığında gerçekleştirin. Zihninizi boşaltın ve biraz dinlenin. Penisinizi yatay olarak tutun, ardından bir cetvel marifetiyle penisinizin dibinden başına kadar uzunluğunu ölçün. Bu, penisinizin normal uzunluğudur. Sertleştiğinde ise, penisinizin ortasını iplikle sarın. Bu şekilde iplikle penisinizin çevresini ölçmüş olacaksınız. Sonucu 3,14'e bölerek penisinizin çapına en yakın değeri bulmuş olursunuz.

Genelde kısa bir sürede boşalıyorsanız, ekstra ince prezervatiflerden kullanmayın

Prezervatifin kalınlığı, erkekler üzerinde büyük bir psikolojik etkiye sahiptir. Prezervatif ne kadar kalınsa, penis seks esnasında o kadar az hassas hale gelecektir. Ardından, erkek kendisinin ve eşinin yeterince yakın olmadığı hissine kapılarak hayal kırıklığına uğrayacaktır. Günümüzde prezervatifler ekstra ince, ince ve klasik prezervatifler olmak üzere üç farklı şekilde sınıflandırılır. İleri yaştaki erkekler erken boşalırlar veya kendilerini kontrol edemezler. Bu durumda, boşalmayı geciktirici ve sevişmenin süresini uzatan daha kalın prezervatifler tavsiye edilir.

Prezervatif kullanıcıları için öneriler

Prezervatifi, penisiniz gerçekten sertleştiğinde takmalısınız. Aksi takdirde prezervatifte kıvrımlar meydana gelecek ve kayarak çıkma ihtimali artacaktır. Ayrıca, prezervatifi taktıktan sonra ön sevişmeniz uzun sürerse, prezervatif kurur ve kadının vajinasına girişi zorlaşır. Bu nedenle, siz ve partneriniz ön sevişmenin keyfine vardıktan sonra prezervatifi takmanızda yarar var. Takarken, açılması gereken bölümün dışarıda olduğundan emin olun.

Kendi ebadınızı bulun

Prezervatif satın almadan önce, en önemlisi ebadına karar verin. Doğru ebatta bir prezervatif seçerseniz, ancak o zaman prezervatif takmanın huzursuzluğunu hissetmezsiniz. Piyasadaki prezervatiflerin çoğu orta büyüklüktedir. Prezervatifi satın almadan önce paketin üzerindeki talimatları okuyun.

Her yönüyle üstün prezervatifler kullanın

Sonuç olarak kaliteli prezervatif kullanın. Sırf fiyatı nedeniyle taklit ürünler satın almayın. Kaliteli prezervatifler, normalde hijyenik koşullarda üretilir. Durex, üretim hattını ve üretim ortamının hijyenini sıkı sıkıya kontrol etmektedir. Bu kapsamda Durex Çilek Prezervatiflerini öneriyoruz.

 

QA çalışanlarına göre, Durex prezervatiflerinin hepsi kaliteli doğal lateksten yapılmaktadır. Lateks, satın alınmadan önce kauçuk ekim alanında sıkı bir teste tabi tutularak incelenmektedir. Lateks fabrikaya ulaştıktan sonra tekrar test edilir. Sadece küresel kalite standartlarını yakalayan lateksler prezervatif üretim bandına kabul edilir.

Tüm bunların yanında, prezervatifin esnekliğini artırmak, diğer bir deyişle daha dirençli hale getirmek ve kullanıcıların sağlığını güvence altına almak için tüm aşamalarda lateks üzerinde çeşitli laboratuvar testleri uygulanmaktadır. İlave olarak gerçek zamanlı izleme ve numune kullanım kuralları sıvılaştırılmış kauçuğun kalitesini garanti etmek için katı bir şekilde uygulanmaktadır. Ayrıca, prezervatiflerin belirlenen sağlık standardında olması ve müşterilerin sağlığına zarar vermemesi için tüm satışa hazır ürünler dermatolojik olarak test edilmektedir.

Satın Al