Seksin Duygusal Gücü

Yeni yıl, seks hayatınızı tazeleyip yeni bir şey denemek için harika bir zamandır. Daha iyi seks sizi ve partnerinizi daha yakınlaştırabilir ve daha kuvvetli duygusal bir bağ yaratabilir.

Nereden başlayacağınızı bilmek zor gelebilir, o yüzden bizim ipuçlarımıza göz atın ve partnerinize zevk verin.

Erkeğinize onu istediğinizi söyleyin

Erkeklerin tahrik olması kolay düşüncesiyle onları hafife almayın, onlar da işitsel ilgiye ihtiyaç duyar. Birkaç oyuncu sözcükle onu heyecanla dolup taşırın ve ona zevk verin.

Farklı dokulardaki kondomları deneyin

Kondomlar sadece doğum kontrolünün vazgeçilmez bir parçası değil, yeni tasarımlar doğru kondomla daha iyi seks yapmak anlamına da geliyor. Herkes farklıdır, o yüzden partnerinizle deneme yapıp favorinizi keşfetmek iyi bir fikirdir.

Geniş bir benek, tırtık ve incelik yelpazesinden deneme yaparken eğleneceğinize emin olun.

Dokunmanın hazzını yeniden keşfedin

Partnerinizin vücudunu dokunma yoluyla tekrar keşfetmek için ellerinizi kullanın. Doğrudan mahrem bölgelere gitmeyin. Ellerinizi onun vücudunda gezdirerek partnerinize zevk verin.

Omuz çevresinden şehvetli bir masajla başlayın, yavaş yavaş sırtlarına doğru inin, karnın etrafında dolaşın ve heyecanı artırın.

Onları neyin tahrik ettiğini keşfetmek için tepkilerini izleyin.

Ön sevişmeyi seks oyuncaklarıyla pekiştirin

Partnerinizle seks oyuncaklarını kullanmak ikiniz için de inanılmaz bir deneyim yaratabilir ve daha iyi ön sevişme ile daha iyi sekse yardımcı olabilir. Küçük masaj aletleri birlikte kullanım için harika bir tercihtir, o yüzden yeni hislere yelken açmakta tereddüt etmeyin.

Oral tekniğinizi mükemmelleştirin

Kullandığınız hız, derinlik ve hareketleri değiştirerek seks hayatınıza renk katacak, partnerinizin nasıl tepki verdiğini görebilecek ve onların en çok sevdiği şeyler hakkında fikriniz olacak.

Oral seks hem kadınlar hem de erkekler için samimi ve şehvetli bir deneyimdir, o yüzden tekniğinizi kusursuzlaştırmak partnerinize zevk verecek ve kendinize güveninizi artıracak.

Partnerinizin adını seslenin

En ateşli anda partnerinizin adını seslenmek ona arzulandığını hissettirerek zevk verecek.

Onun adını seslenmek, duygusal bağı da kuvvetlendirecek çünkü ona dikkatinizi verdiğini hatırlatacak.

Ayak üstü seks için köpek pozisyonunu deneyin

Zaman kısıtlıysa seksi menüden çıkarmak yerine hızlı ve şehvetli pozisyonları deneyin. Köpek pozisyonu ve ters kovboy kız pozisyonu ayak üstü seks için idealdir.

Siz ve partneriniz ateşli ana kapılıp gitmişken de maksimim haz yaşayabilirsiniz.

Kondomu birlikte takın

Seks sırasında kondom takmayı elverişsiz bir kesinti olarak görmeyin. Güvenli seks yapmak önemlidir, o yüzden kondomu neden daha iyi seksin bir parçası haline getirmeyesiniz?

Partnerinizin ellerini yönlendirirken ve kondomu birlikte takarken ona dokunmanın ve onu okşamanın tadını çıkarın.

Kaşık pozisyonuyla erkeğin boşalma süresini uzatın

Erkeğinizin yatakta daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız kaşık pozisyonunu deneyin. İkiniz de yanlamasına yatın ve erkek arkada olacak şekilde aynı yöne bakın.

Bu, rahat ve daha yüzeysel bir giriş sağlar, böylece ikiniz de yavaş yavaş ilerlersiniz.

Partnerinizin vücudunu keşfetmek için buz küpü kullanın

Birçok farklı atıştırmalık ön sevişme için ideal yiyeceklerdir. Özellikle buz küpleri inanılmaz ölçüde yoğun ve içinizi ürperten bir his verir.

Bir tane küpü ağzınıza yerleştirin ve onu hafif hafif keşfetmek istediğiniz bölgelerin üzerinde gezdirin.

Birkaç ipucunu elinizin altında tutmak ikiniz için de daha iyi seks anlamına gelebilir. Bu da daha kuvvetli bir duygusal bağ ve daha güçlü bir ilişki demektir.

Yeni yılda yepyeni şeyler deneyerek sizin ve partneriniz için daha iyi seks yılı olmasını sağlayın

Satın Al