Tuhaflıklarınızı Keşfetmeniz İçin Seksi Öneriler

Birlikte seksi keşfetmeniz için verdiğimiz ipuçlarıyla aşk hayatınızı canlandırın.

“Tuhaflık” sözcüğü rahatsız edici görünebilir ama güvenilir misyoner pozisyonu ve deri giyinmiş kırbaçlı bir sahibe arasında orta bir yol vardır. Bu orta yolu keşfetmek isteyebilirsiniz!

İşin anahtarı, ikinizin de ilgilendiği, rahat hissettiği ve sınırları zorlarken eğlendiği bir şey bulmak.

1. Konuyu ayrıntılı bir şekilde konuşun

Partnerinizle konuşmanız ve onu neyin baştan çıkardığını, en derin fantezilerinin ne olduğunu ve nelerin ona uymadığını öğrenmeniz gerekiyor.

Oturup konuşmak için zaman yaratın ve ikinizin de rahat, kendine güvenli ve tartışmaya açık olduğu bir zamanda mevzuyu gerçek anlamda konuşun.

Her şeyi yargılamadan konuşmak konusunda hemfikir olun ama bunun yapmakla eşdeğer olmadığını unutmayın; yapacağınız şeyin ikinizin de istediği ve keyif aldığı bir şey olması lazım.

2. Güvenlik sözcüğü belirleyin

Güvenlik sözcüğü belirlemek gerçekten önemlidir çünkü bir tuhaflıkta debelenirken “hayır” demek her zaman işe yaramaz.

Tamamen rastgele ve bağlamla alakasız bir sözcük en iyisidir, o yüzden güvenli bir sözcük belirleyin, bu sözcük hakkında ve ne anlama geldiği hakkında net olun.

İkiniz de memnun ve emin hissedin ki işler memnun olmadığınız bir yöne giderse güvenlik sözcüğünü kullanabilesiniz.

Başlamadan önce doğum kontrol yöntemi hakkında fikir birliği yapmak da iyi bir fikir.

3. Birbirinize bağlanın

Birçok çiftin keşfetmeye hazır olduğunda denemek istedikleri ilk şeylerden biri bağlanmaktır.

Ellerinizle partnerinizi hafifçe zapt etmekle başlayabilirsiniz veya yavaş yavaş başlamak istiyorsanız yatak başlığına sırayla tutunun ve bunu yaparken ellerinizi kullanmaya izniniz olmadığında anlaşın.

Bunu sevdiyseniz ve bir sonraki seviyeye geçmek istiyorsanız ipek fularlara veya kravatlara geçin ve bir süre edilgen olmanın tadını çıkarın.

Tamamen güvendiğiniz biriyleyseniz siz bağlıyken size istediğini yapabilme hissi çok seksi olabilir.

4. Rol yapın

Bu, içinizdeki tuhaflıkları keşfetmek için harika bir geçit olabilir çünkü biri gibi davranmak genelde endişelerinizi ve engellerinizi geride bırakıp seksten gerçekten eğlenmeniz anlamına gelebilir.

Başlangıçta rolü basit tutun. Seksi bir iç çamaşırı giymek farklı bir insan gibi hissetmenizi sağlayabilir ve seks yaparken size daha fazla özgüven verebilir.

(Kostümler olsun ya da olmasın) Öğretmen/öğrenci ya da doktor hemşire-hasta gibi bir role geçmek sizi bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

Çıtayı bir tık daha yukarı çıkarmak isterseniz umumi bir mekanda bir buluşma ayarlamak ve ortamdan birlikte ayrılan yabancılar gibi davranmak ilişkinizde harikalar yaratabilir (doğum kontrol yöntemlerini kullanmayı unutmayın yeter).

5. Seks Oyuncakları

Seks oyuncakları seks yaşamınıza biraz macera ve eğlence katmak için idealdir ve bu oyuncaklardan ikiniz de zevk alabilirsiniz.

Yeni başlayanlar kayganlaştırıcı jel (Durex’te kadın orgazmını kuvvetlendiren jeller de var) veya doğum kontrol yöntemi olarak gerçek dokunuş hissi veren bir prezervatif kullanmayı deneyebilir.

Vibratör veya masaj aleti denemek isterseniz şanslısınız; birçok farklı çeşit ve boyut mevcut.

Partnerinizle konuşun ve bunları denerken rahat hissedip hissetmediğini görün, ardından birlikte alışveriş yaparak eğlenin ve eve gidip oyuncağınızı deneme beklentisinin tadını çıkarın.

Satın Al