Yeni Yıl Seksi En Gerçek Hediye

Ökseotu ve (sıcak) şarap

Yılbaşları herkesin birbirine hediyeler verdiği ve yeni başlangıçlar yapılan dönemlerdir. Yatak odaları da bundan nasibini alır.

Birçok insan bu dönemde içlerindeki yaramazlıkları ortaya çıkarır, mesela romantik sıcak günler veya eğlenceli partiler…

Yılın bitiyor olması, herkesin bir şenlik havasına girmesi ve gelecekteki önemli şeylere odaklanılması bu dönemde ilişkilerin de çiçek açacağı anlamına geliyor.

Eğer yeni yılda daha iyi seks beklentisi içindeyseniz yılbaşı geleneklerini eğlenceli hale getirebilir ve kendi lehinize çevirebilirsiniz.

Yılbaşı ağacınız varsa altında, şömineniz varsa önünde yaramazlaşabilirsiniz. Hediyeleri açarken ara verip birbirinizin üstündekileri açabilirsiniz.

Yılbaşı kartlarını da avantaja çevirebilirsiniz. Bir kartı sadece imzalayıp bırakmayın, onu partnerinize romantik ve seksi bir mesaj yapma ve yılın geri kalanında onlara pek söylemediğiniz şeyleri söyleme fırsatı olarak kullanın.

Sezona özel seksi öneriler

Aile ziyaretine gidecekseniz yalnız zaman geçiremeden bütün vaktin elinizden kayıp gitmemesi için plan yapın.

Kendinize vakit ayırmak istediğinizi ve bir ikindi şekerlemesine ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Yan odada nineniz varken rahat edemezseniz bir geceliğine iki kişilik bir otel odası ayarlayabilirsiniz.

Ev sahibi sizseniz markete misafirlerinizi gönderin ve evde ayak üstü seks yapın.

Partnerinize hediye alacaksanız ona bir seks oyuncağı (ve daha iyi seks hediyesi) alabilirsiniz. Alacağınız oyuncağın partnerinizin denemekten memnun olacağı bir şey olduğundan emin olun.

Bu konuyu önce partnerinizle konuşun ve ikinizin de aynı fikirde olduğunu öğrenin (ve elbette hediyeleri ailenin önünde açmayın.)

Yeni yıl, yepyeni seksi kararlar vermek için de güzel bir zamandır. Konuşmak zor geliyorsa fikirlerinizi yazın ve partnerinize okutun, sonra bu fikirler hakkında konuşun.

İlişkinize yeniden bağlanın

Birçok kişi yeni yılın ilk günlerinde pek meşgul olmayacaktır, bu da ilginizi ilişkinize odaklayıp yeniden bağlanmak için bir fırsattır.

Rahatlayın ve yeni şeyler deneyin. Normal rutinlerinizin dışında konuşun ve zaman geçirin. Böylece daha bağlı hissedecek ve yakınlık hissiniz yenilenecek.

Tatil zamanı hummalı ve meşgul geçse de kendinize özel zaman ayırmak ve kendinizi ön plana koymak önemlidir.

Yeni yılın getirdiği stresler ve zorluklardan sonra zamanı birlikte geçirin ve daha iyi bir ilişki (ve daha iyi seks) için işleri yoluna sokun.