Yeni Yıl, Yeni Seks Hayatı

Ocak ayı geçen yıla bakıp neleri doğru yaptığınızı ve gelecekte neleri daha iyi yaptığınızı değerlendirme zamanıdır. Seks hayatınız da bir istisna değil elbette.

Yeni Yıl, Yeni Seks Hayatı

O yüzden spor salonuna yazılmayı unutun. Onun yerine pozitif ve güçlendiren çözümler yapın, gelecek yılı en iyi seksinizi yaşayacağınız yıl haline getirin.

Yılı gözden geçirin

Önceki yıla bakıp yaptıkları her şeyden tamamen memnun olan çok az insan vardır. Seks hayatlarına gelince de durum bu.

İstediğiniz sıklıkta yapamadıysanız veya partnerinize zevk vermek için aklınızda olan şeyleri deneyemediyseniz kendinize yüklenmeyin.

Yeni yıl kararları neyi değiştirmek istediğinizi belirlemekte ve onu gerçekleştirmekte yatar. Karar vermenin anahtarı, onlara bağlı kalıp gerçekleştirmek ve gerçekleştirirken eğlenmektir.

Kendinize çok yüklenmek nadiren işe yarar, o yüzden daha iyi sekse katkıda bulunacak küçük ama önemli değişiklikler yaratmak için yapabileceğiniz basit ama etkili şeyler düşünün.

İşte size önerilerimiz…

Seks hakkında okuyun.

Erotik şeyler okuyun (bunlar havaya girmeniz ve yeni fikir edinmeniz için idealdir) veya partnerinize yüksek sesle okuyun (ama uyarmadınız demeyin, ateş bacayı sarınca sayfanın sonunu bile getiremeyebilirsiniz).

Başkalarının yazdıklarını okumayı bırakıp kendi eserinizi yazmayı da deneyebilirsiniz. Fantezilerinizi yüz yüze söylemeyi zor buluyorsanız onları bu şekilde ifade edebilirsiniz.

Birbirinizi hoş tutarak zaman geçirin.

Seksten önceki manzarayı düşünün: Para hakkında tartıştıysanız veya iş yüzünden yorulduysanız partnerinize zevk vermek için muhtemelen en iyi durumda değilsiniz.

O yüzden birbirinize iyi davranarak biraz zaman geçirin ve bol bol ilgi gösterin çünkü daha iyi ilişki daha iyi seks anlamına gelir.

Seks rutininizi değiştirin.

Duşta denemek mi istiyorsunuz? Partnerinize zevk vermek için böyle bir hediyenin zamanı yok!

Yatmadan önce şöyle bir keyfimize bakarız tarzı bir çiftseniz işleri biraz değiştirmenin vakti geldi.

Erken saate alarm kurum biraz sabah eğlencesi deneyin veya yapılacaklar listenizi kenara kaldırıp bir hafta sonunuzu sefa hafta sonu ilan edin.

Flört etmeyi unutmayın.

Bir süredir partnerinizle birlikteyseniz flört etmek gibi basit şeyleri unutabilirsiniz. Bunu hallederseniz geri kalan şeyler daha doğal şekilde gelişecektir.

Ona flört eden bir mesaj göndererek, kulağına birkaç edepsiz öneri fısıldayarak veya konuşmaya (ve dinlemeye) vakit ayırarak daha iyi seks için zemini hazırlayın.

Birbirinizin vücutlarında yeni bölgeler keşfedin.

Sıklıkla seks yuvarlanıp gidilen bir rutin haline gelir.

Otomatik pilotu unutun, işleri yavaşlatın ve onun erojen bölgelerini araştırıp dikkatinizi oralara yönlendirerek partnerinize zevk verin (ipucu: kulakların arkasını, dizin arkasını ve kolun iç tarafını deneyin).

Yeni bir pozisyon deneyin.

Hepimizin favorileri vardır ama bunlar zamanla aynı, güvenilir pozisyonlar haline gelebilir.

Eğer vücudunuza güveniniz ve deneyimsizliğiniz sizi ikinci kez düşündürüyorsa partnerinizle konuşun ve farklı pozisyonları yavaş yavaş deneyin, böylece güveniniz yerine gelir.

Birkaç küçük adımla partnerinize zevk verin (bir de tabii ki kendinize) ve bu yılı seks hayatınızın en iyi yılı haline getirin.

Haydi, durmayın, birkaç basit ve elde edilebilir çözüm seçin ve eğlenceye başlayın.

Satın Al