Breadcrumbs

İki tipte bulunan Durex Performans prezervatifleri nelerdir?

Durex Performans Prezervatifleri  daha güçlü bir cinsel tatmin elde etmenizi sağlar! Uzun süren seks sayesinde kadınlar daha fazla tatmin olurlar. Yine de, kadının cinsel heyecanı yaşaması fazla zaman alır. Bu nedenle kadınların kısa süren birleşmelerde orgazma ulaşması, dolayısıyla kusursuz bir seksten bahsedilmesi zordur.  Bugün iki tip Durex Performans Prezervatifinden bahsedeceğiz.

Temel Hususlar - Durex Performans Prezervatifleri

Durex Performans Prezervatifleri askıda etken madde içerir. Ana üretim maddesi doğal latekstir ve etkin bir şekilde boşalmayı geciktirebilen ve böylece cinsel zevkin süresini uzatan benzoken jeli içerir. Doğal lateksimiz uluslararası standartlardan daha iyi bir kaliteye sahiptir. Uzun süreli orgazm sevgilileri tatmin edecektir. Durex Performans prezervatifleri Dünyada çok satan ürünlerdir. Prezervatifler, 3’lü, 8’li ve 12’li paketler halindedir.

Prezervatifin doğru kullanımı, gebeliğin ve HIV dahil Cinsel İlişki Yoluyla Bulaşan Hastalıkların (STD) etkin olarak önlenmesini sağlayabilir. Yine de, hiçbir gebelikten korunma yöntemi %100 etkinliğe ulaşamaz. Bu ürün özel şekle sahip, şeffaf ve hoş kokuludur. Bu prezervatif, sperme zarar vermeyen jel ile kayganlaştırılmış seminal keseye sahiptir.

Durex Performans - Durex Karşılıklı Zevk Prezervatifleri

Durex Karşılıklı Zevk’in rezervuar uçları benzoken etken maddesi içerir. Erkeğin daha uzun süre devam etmesi için tasarlanmış boşalmayı geciktirici benzoken ve doğal lateks içerir. Durex Karşılıklı Zevk, farklı paketlerde satılmaktadır. Bu ürün özel şekle sahip, şeffaf ve hoş kokuludur. Bu prezervatif, sperme zarar vermeyen jel ile kayganlaştırılmış seminal keseye sahiptir.

İlave tırtıklı ve noktalı tasarımı sayesinde Durex Karşılıklı Zevk prezervatifleri kadının hassas bölgelerindeki uyarımı artırarak hızlanmasını sağlar.  Durex Performans prezervatifleri çiftlerin karşılıklı zevke ulaşmaları için özel olarak tasarlanmıştır. Durex Karşılıklı Zevk prezervatiflerinin doğru kullanımı, gebeliğin ve HIV dâhil Cinsel İlişki Yoluyla Bulaşan Hastalıkların (STD) etkin olarak önlenmesini sağlayabilir. Yine de, hiçbir gebelikten korunma yöntemi %100 etkinliğe ulaşamaz.