Breadcrumbs

Ana başlık: Prezervatif en iyi nasıl kullanılır?

Anahtar kelimeler: prezervatif kullanmanın en iyi yolu

Yazı:

Prezervatiflerin, güvenliği sağlamak ve kazara oluşabilecek gebeliği önlemek için cinsel ilişkide kullanılması önerilmektedir. Ancak hala birçok erkek prezervatifleri zevkin önünde bir engel olarak gördüğünden kullanmaktan hoşlanmazlar. Peki, prezervatif en iyi nasıl kullanılmalıdır? Piyasada birçok yeni prezervatif çeşidi satışa sunulmuştur. Şimdi hadi prezervatifi kullanmanın en iyi yoluna bir bakalım.

Yakın seks: ekstra ince prezervatif

Ekstra ince prezervatifler, partnerlerine mümkün olduğu kadar yakın olmayı seven erkekler için idealdir. Arada mesafe olmadan dokunma hissinin daha fazla rahatlık sağlayacağına inanırlar. Ekstra ince prezervatifler klasik prezervatiflerden daha ince forma sahip olup kullanıcıların, prezervatifi bir engelleyici olarak görmekten vazgeçmelerine neden olacaktır. İnce formlu prezervatifler çok yumuşak ve rahattırlar. Bu nedenle sevişirken partnerinizin bedeniyle olan yakın temastan hala keyif alabilirsiniz.

 

Uzun süreli tutku: boşalmayı geciktirici prezervatifler

Seksin süresini uzatmayı isteyen ve bir süre daha zevk almaya özlem duyan erkekler için en iyi seçim Performa prezervatifleridir. Bu tip prezervatifler iki gruba ayrılırlar. İlki fazladan kalınlık sunar. Gebelikten korunmanın etkinliğini artırabilir, bakterilerin yayılmasını önleyebilir ve penisin hassasiyetini azaltarak seksin süresinin uzamasını sağlar.

Daha fazla uyarılma: noktalı ve tırtıklı prezervatifler

Eğer erkek, eşine daha fazla heyecan ve tutkulu mesajlar vermek istiyorsa, o zaman en ideal seçim tırtıklı ve noktalı prezervatiflerdir. Tırtıklı ve noktalı prezervatiflerin üç farklı türü vardır. İlk türü noktalı prezervatiflerdir. Gövdesindeki noktalı kabartıları sayesinde kadını ekstra tahrik edici özelliktedir.

İkinci türü tırtıklı prezervatiflerdir. Dış tarafta, dikey veya yatay halde bulunan tırtıklar sürtünmeyi artırır ve alınan hazzı kuvvetlendirir. Son tür ise ilk ikisini uhdesinde birleştirir. Dış tarafında hem tırtıkları hem de noktaları vardır. Yeterince iyi olmadığı yönünde kim endişelenir ki?

Çarşafı ıslatan haz: kayganlaştırıcılı prezervatifler

Vajinal kuruluk, rahatsız edici ve zevksiz bir seks deneyimine neden olur. Bazen beraberinde ağrıya bile neden olabilir. Bu nedenle, erkekler kayganlaştırıcılı prezervatifleri denemeli. Bu tip prezervatifler yeterli miktarda kayganlaştırıcı içerir. Böylece vajinada çok az bir sıvı olsa bile, yine de rahatça yapabilirsiniz. Hatta bazıları, serinletici veya sıcaklık hissi vermek için naneli ya da ısıtan kayganlaştırıcılı olabilir!

Seksin tatlılığı: meyve aromalı prezervatifler

Seks tatlı bir şey, ancak bu tatlılığı gerçekten nasıl oluşturabilirsin? Parfüm iyi bir seçim değil. Meyve aromalı prezervatifler en iyisi! Meyve aromalı prezervatifler meyve gibi kokar ve güvenli olup toksik içermez. Sizin ve partnerinizin hoşuna giderse, istediğiniz zaman kullanın.

Bunlar cildinize doğal bir his katacak yeni prezervatif türleridir. Artık prezervatifi kullanmanın en iyi yolunu öğrenmiş olmalısın.