Breadcrumbs

Erkeğinizi Çıldırtın!

Erkeklerin her saniye seks düşündüğü zannedilir. Akıllarına bu konu çok sık düşse de onları baştan çıkaracak biri yoksa çabuk unutabilirler. Onların arzularını kamçılayacak yöntemlerle hep sizi ve sizinle cinsel ilişkiyi düşünmesini sağlayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz çok geniş bir alan sizi bekliyor. Elbette her şeyin karşılıklı olduğunu unutmayın ve seks oyunlarınıza onu da katmayı ihmal etmeyin.

Ön sevişme

Cinsel ilişkiden önce havaya girmek için ön sevişme şart. Ön sevişme, partnerinizle yeni tanıştıysanız onun bedenini tanımaya, yılları devirdiğiniz bir partnerle de yeni keşifler yapmanıza olanak tanır. Ön sevişme sadece ten demek değildir. Kulağa hoş gelen müzikler, güzel kokular, erotik sözcükler, seksi iç çamaşırları ve daha birçok şey ön sevişmenin bir parçası haline gelebilir.

Vajinal seks

Anatomiden dolayı en yaygın seks şekillerinden biri de vajinal seks. Ama bu elbette misyoner pozisyonundan ibaret değil. Partnerinizle deneyebileceğiniz onlarca pozisyon var. Burada size bir rehber önerelim: Kama Sutra. Eski Hindistan’ın dünyaca ünlü bu cinsel ilişki kitabı aslında ön sevişmeden başlayıp oldukça yaratıcı seks pozisyonlarını anlatarak seks sonrası davranışlarla biter. Ama aradaki pozisyonlar hayal gücünü öyle kamçılayıcıdır ki internetin her köşesinde bunların fotoğraflarını ve çizimlerini bulabilirsiniz. Okuduğunuzda tam olarak zihninizde canlandıramıyorsanız internetteki görsellerden yararlanabilirsiniz.

Oral seks

Erkek kadına oral seks yaparsa buna cunnilingus, kadın erkeğe oral seks yaparsa buna fellatio adı verilir. Oral seks erkeklerin en çok etkilendiği seks şekillerinden biridir. Bunu yatarak yapabileceğiniz gibi erkek ayakta, siz de diz çökmüş haldeyken yapabilirsiniz. Böyle yapmak erkeğin hakimiyet güdülerini canlandırır. Ama bundan hoşlanmıyorsanız daha eşit bir pozisyon yaratabilirsiniz. Oral seks sırasında onun gözlerinin içine bakmayı ihmal etmeyin. Bu da oldukça tahrik edici bir harekettir.

Anal seks

Anal seks, seks şekilleri arasında en önyargılı yaklaşılanıdır. Birçok toplumda tabular arasındadır. Ayrıca gerek haz gerek hijyen açısından tartışmalara sahne olur. Haz için partnerinizle karşılıklı karar vererek deneme yapabilirsiniz. Hijyen ve korunma için de dilerseniz Durex Prezervatif kullanabilirsiniz. Anal seks için kayganlaştırıcı bir ürün kullanmanız gerekecek. Durex Play 2’si 1 arada jeller bunun için ideal. Ayrıca su bazlı oldukları için prezervatife zarar vermezler.

Penetrasyon olmadan seks

Erotik dakikalar için ille de penetrasyon gerekmez. Fiziksel olarak seks yapamayacak durumda olmanız da şart değil. Bunları cinsel yaşamınıza renk katmak olarak düşünün. Elle seks, ayakla sek, memeler arası seks gibi farklı uzuvlarınızla gerçekleştireceğiniz cinsel tahrik yöntemleriyle onu çıldırtmanız işten bile değil.

Hatta bazen dokunmanız bile gerekmeyebilir. Erotik müzikler eşliğinde yapacağınız seksi bir kucak dansı veya hayal gücünüzü doruğa taşıyabileceğiniz rol yapma senaryolarıyla birbirinizi müthiş ölçüde tahrik edebilirsiniz.