Breadcrumbs

Erkek arkadaşınız için kolayca ve zevk alarak yapabileceğiniz 5 şey

Erkeklerin Bayıldığı Cinsel Fanteziler

Eğer bu 5 mükemmel fanteziyi sevgilinizle denerseniz, onu şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz.

Erkek arkadaşınızı cinsel ilişkiye hazırlamak için ilgi ve özen göstermeniz gerekebilir. Cinsel hayatınızı zaman zaman renklendirmek aranızdaki iletişimi daha canlı tutabilir.

Aşağıdaki 5 farklı deneyimi denemek isteyebilirsiniz:

1 - Ona oral seks yapın. Cinsel organı uzun ve sert bir şekilde emmek, erkeği çok rahatsız edebilir. Nazik olun ve ellerinizle beraber dudaklarınızı ve dilinizi de kullanabilirsiniz. O boşalana kadar aynı yoğunlukta devam edin.

2- Sevişmenin tam ortasında bir Kegel egzersizi yapın. Cinsel birleşme halinde ve gayet güzel bir şekilde devam ediyorken, aniden partneriniz için en güzel cinsel fanteziyi uygulayın; o gidip gelirken ona bir Kegel egzersizi yapın. Penisi aniden sarmalanmış gibi hissedecektir ve bu da o an beklediği en son şeydir! Aklı tamamen başından gidecektir.

3 - Karnının alt kısmını öpün. Erkeklerin vücutlarında belki kendilerinin bile bilmediği, hafifçe öpülmeye son derece hassas bir bölge vardır. Bu bölge karnın alt kısmıdır. İhtirasla kıvranırken onun zevkten dört köşe olduğunu hissedene dek karnının alt kısmını hafifçe öpün. Birkaç saniyeden fazla aynı noktada kalmamayı deneyebilirsiniz.

4 - Kalçalarına masaj yapın. Erkeğinizin bel bölgesi ve kalçaları son derece gergin olabilir ve onun arkasına geçip kalçalarına sıkı sıkı masaj yapmak onu rahatlatabilir. Gerginliği geçene ve o zevkten dört köşe olana dek ellerinizi yumruk yapıp kalçalarına masaj yapabilirsiniz.

5 - Rol play yapın. Eğer ona hayalindeki fanteziyi soracak olursanız, muhtemelen bir bilim kurgu karakteri ya da bir filmdeki kadın kahramanın adını verecektir. Adını verdiği karakter gibi giyinip gecenizi bambaşka bir düzeye çekerek onunla keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Size o karakterin adıyla hitap etmesini ve kendisine de bir karakterin adını vermesini isteyin. Bu, alacağınız zevki daha da arttırabilir.