Breadcrumbs

Fantezinin 50 Rengi

İlişkinize cinsel fanteziler katmak

İlişkinize cinsel fanteziler katmak

Her ne kadar bazı kişiler "vanilya" seksle (yalnızca klasik ve alışılagelmiş seks) son derece mutlu olsalar da, birçok kişi özel kıyafetler ve ellerin bağlanmasından anal seks ve çok daha fazlasını içeren cinsel fantezilere meraklıdır.

Cinsel fantezilerin kimseye bir zararı yoktur ve hiç kimse sizi cinsel fantezilerinizden dolayı yargılayamaz. Ama arzularınızı açığa vurmaya yavaş yavaş başlamanız daha iyi olur. Eğer kıçınıza şaplak atılması sizi tahrik ediyorsa, tepkisini görmek için seks sırasında sevgilinizden bunu yapmasını isteyin; bunu sıcağı sıcağına sevişmenin ortasında dile getirmek daha kolay olabilir. Eğer ellerinizin bağlanmasından hoşlanıyorsanız, sevişme sırasında sevgilinizden sizi bileklerinizden tutarak hareketsiz bırakmasını isteyerek ilk adımı atın. Ve eğer lateksten hoşlanıyorsanız, kendisine İnternette bir kıyafet gösterip ne düşündüğünü sorun.

Erotik hikâyeler arzularınızı üstü kapalı bir biçimde ifade etmek için iyi bir yol olabilir.

Erotik hikâyeler arzularınızı üstü kapalı bir biçimde ifade etmek için iyi bir yol olabilir. Sevgilinize sizi tahrik eden cinsel fanteziyi içeren erotik bir kitap alın ve kendisinden sevdiği bölümleri (varsa) size göstermesini ya da yüksek sesle okumasını isteyin.

Alternatif olarak, eğer sevgilinizin açık fikirli olduğuna inanıyorsanız, arzunuzu kendisine doğrudan söyleyin. Denemek istediği yeni bir şey olup olmadığını sorun ve sizi nelerin tahrik ettiğini söyleyin. Sevgilinizin arzularına kulak verdiğiniz, önyargılı olmadığınız ve hayallerinin gerçek olmasını sağladığınız (sevdiği cinsel fantezilerin sizin için kabul edilemez olmadığını varsayarak) zaman muhtemelen o da sizin arzularınızı olumlu karşılayacaktır.

Herhangi bir tür BDSM (ellerin bağlanması, hâkimiyet, sadizm ve mazoşizm) eylemi öncesinde, bu eylem ne kadar hafif olursa olsun, bir güvenlik sözcüğü belirleyin. Bu sözcük seks sırasında genelde kullanmadığınız bir sözcük olmalıdır (bazı kişiler "mizansenin" bir parçası olarak "hayır" ve "dur" sözcüklerini kullanmayı sever). Birçok kişi bir trafik ışığı sistemini seçer ve kırmızı "dur", sarı "yavaşla" ve yeşil de "yapabilirsin" anlamına gelir.

Fantezilerinizi güvenli ve makul bir şekilde, karşılıklı mutabakat içerisinde gerçekleştirin. Bunun için güvenlik ilkelerini okumalı (İnternette neredeyse bütün cinsel fantezilere ilişkin güvenlik bilgileri mevcuttur), partnerlerden biri sarhoş ya da uyuşturucu kullanmış durumda iken herhangi bir şey yapmaktan kaçınmalı ve yalnızca her ikinizin de denemek istediği şeyleri yapmalısınız.

Eğer anal seksten hoşlanıyorsanız, bol miktarda kayganlaştırıcı krem kullanın, yavaş hareket edin ve güvenlik sınırlarını aşmadığınızdan emin olun. Eğer her ikiniz de bunu istiyorsanız, hem erkek hem de kadın bundan zevk alabilir. Dolayısıyla, farklı roller denediğiniz için kendinizi kötü hissetmeyin.

Cinsel fanteziler ilişkinizi renklendirmek, yakınlaşmak, kabul görmek ve güven oluşturmak için mükemmel bir yol olabilir. Doğru şekilde uyguladığınız zaman nerelere varacağını kimse bilemez.