Breadcrumbs

Hangi prezervatifler daha iyi? Hangisi daha rahat?

İnsanlar her zaman "hangi prezervatif türlerinin daha rahat" olduğunu sorarlar. İnsanların seksten beklentileri farklı olduğundan, cevaplar da kişiden kişiye farklılık gösterir. Bazıları uyarıları sürtünme ile arttırmaktan hoşlanırken bazıları prezervatifi mümkün olduğunca ince ister. Peki, hangi prezervatifler daha rahat? Hadi bir bakalım.

Arada mesafe olmadan dokun

Partnerleriyle yakın temastan hoşlananlar için en iyi seçim Durex Ultra İnce Intimate'dir. Çok yakın sevişme için yepyeni Durex Yok Ötesi ile gelen 5 değişiklik. Daha ince: ultra ince ve güven verici. Global üretim deneyimi ve özel büyük veri sistemi tarafından kontrol edilen ürün standardizasyonu, prezervatiflerin yeterince ince olmasını ve yüksek seviyede güvenlik sunmasını garanti eder. Daha yumuşak: cilt dostu, ithal edilmiş en iyi hammaddelerden yapılması ve özel yumuşatma teknolojisi sayesinde insan cildini taklit eden doğal lateks, insan cildi kadar yumuşaktır. Uyum: arada mesafe olmadan dokun, çok yönlü uyum, ne gevşek ne de sıkı. Sensi Fit teknolojisi, prezervatiflerin penisin hassas noktalarına oturacak şekilde olmasını sağlar ve prezervatifin yumuşaklığı ile elastikiyeti mükemmel bir şekilde birleştirilir. Kayganlaştırma: Ultra kayganlaştırıcılı, yapışmaz ve zararsız. Her Durex Yok Ötesi paketi güvenli ve toksik içermeyen özel tıbbi hammaddelerden yapılmış su bazlı kayganlaştırıcılar içerir. Ayrıca kanserojen silikon madde veya talk pudrası da içermez. Hava kadar yumuşak, ama o kadar da tutku doludur. Daha fazla heyecanın önünü açan eşsiz materyali, bir insan cildi kadar yumuşaktır. Temiz koku: Yabancı kokular içermeyen taze kokusuyla güvenli ve temiz. Özel ZEUS teknolojik formülü: doğal bitkiler, kauçuk lateksinin kokusunu ortadan kaldırmaktadır.

Uzayan Zevk

Sekste dayanıklılığa önem veren, seks ne kadar uzun sürerse o kadar zevk verir diye düşünenler, Durex Uzayan Zevk tam da sizin için. Durex Uzayan Zevk prezervatifleri seksten alınan zevki uzatabilir: Bu ürünün ucunda, seksin daha uzun sürmesini sağlayarak daha uzun süre zevk veren ve dolayısıyla daha uzun süreli tatmin sağlayan benzoken geciktirici etken maddesi bulunmaktadır. Bahse konu ürün yüksek kalite lateksten yapılmış olup, kalitesi uluslararası standartların çok üzerindedir. Sevişmeniz daha uzun sürer ve partneriniz daha çok keyif alır.

Daha fazla temas

Sekste daha fazla temas isteyen insanlar için, Durex Pleasuremax prezervatifleri kesinlikle en uygunudur.  Durex Pleasuremax prezervatifleri, sizi her yönüyle heyecanlandırmak için müthiş derecede cinsel haz sunmaktadır. Kadını daha fazla tahrik etmek için nokta ve tırtıklı kombinasyonunun yaşatacağı benzersiz heyecan ve sürtünmeyle gelen haz, her girişinde partnerinizi tatmin edecektir. Erkeğe daha fazla haz vermek için benzersiz tasarlanmış kolay takılır prezervatiflerdir. Ateşli prezervatifler daha fazla konfor sağlar ve heyecan verir.

Peki hangi tür prezervatif daha rahat? Herkesin farklı bir cevabı vardır. Ancak, farklı prezervatif türlerini denedikten sonra hangi prezervatifin sizin için daha rahat olduğunu anlarsınız.

Çok sıkı testlerden sonra prezervatif nihayet son aşamaya gelir: paketleme. Kayganlaştırıcı, prezervatiflere paketlendikten sonra enjekte edilir. Ardından, her parti ürün sevk edilmeden önce tekrar titizlikle test edilmektedir. Sadece testi geçen prezervatif kutuları paketlenir ve müteakiben palet veya büyük kutularda saklanır. Paketleri kontrol edilmiş satışa hazır ürünler depoda tutulur.

Mükemmel üretim teknikleri ve çok katı kalite güvence standartları Durex'in kalitesini garanti eder. İşte bu nedenle, dünyanın dört bir yanındaki insanlar bu markaya güvenmektedir.