Breadcrumbs

Kız arkadaşınızın daha fazla seks istemesini sağlamak için 5 yol

Kadınların Bayıldığı Cinsel Fanteziler

Sevgilinizin gözlerinin fal taşı gibi açılmasını ve sevinçten ağzının kulaklarına varmasını sağlayacak bu 5 cinsel fanteziyi uygulayın. Bu fanteziler seksi onun için kesinlikle vazgeçilmez bir deneyim haline getirecektir!

Bir kadınla sevişmek çetrefilli bir iş olabilir, ama ne yapmanız gerektiğini ve onun nerelerine dokunmanız gerektiğini biliyorsanız bunun üstesinden gelebilirsiniz. Uzakta olduğunuzda bile sizin ona dokunuşunuzu özlemesini istiyorsanız, doğru yoldasınız demektir. Ama eğer cinsel yaşamınızı renklendirmek istiyorsanız, işte size bu amaçla uygulayabileceğiniz 5 cinsel fantezi:

1 - Eve geldiğinde onu hemen teşvik edin. Ama bunu çok nazik bir şekilde yapın! Onu beklediğinizi söyleyin. Aceleciliğiniz onu da heyecanlandıracak ve bir an önce işe koyulmak isteyecektir. Artık ona ne kadar seksi olduğunu ve teninin sizi ne kadar heyecanlandırdığını söyleyerek işe koyulabilirsiniz.

2 - Onun G noktasını bulun. Birçok erkek G noktasının ne olduğunu bilmez. G noktası vajina ön duvarının yaklaşık 5 santim içerisinde bulunan etli bir bölgedir. Derin bir cinsel birleşmeyle uyarılabileceği gibi, parmakla uyarılması da mümkündür. G noktasına temasın en ideal yolu köpek stili cinsel birleşmedir, bu stilde o dört ayak üzerinde dururken penisinizin G noktasına temas etme olanağı artar. Tekrar tekrar uyarın G noktasını - tercihen kabartmalı bir prezervatifle - ve kesinlikle zevkten dört köşe olacaktır.

3 - Omuzları en hassas bölgelerden biridir. Kadınlarda pek bilinmeyen erojen bölgelerden biri de omuzlar ve sırttır. Onu kucakladığınız zaman kürek kemikleri boyunca dudaklarınızı gezdirin ve tenine nefesinizi hızlı hızlı verin. Titreyip iç çektiği zaman istediğiniz kıvama geldiğini göreceksiniz. Şimdi parmaklarınızı ıslatıp vajina dudaklarına dokunurken bir yandan da omuzlarını ve sırtını öpün - hiçbir noktada beş saniyeden fazla kalmayın - ve klitorisi ile vajinasını giderek daha yoğun bir şekilde uyarın.

4 - Ona oral seks yapın. Bazen onun tek istediği uzanıp yatmak ve sizin ona sahip olmanızdır. Vücudunun diğer bölgelerinde vakit geçirmek yerine doğruca o hayati noktaya yönelin - bırakın dudaklarınız ve diliniz onun klitorisi, vulvası ve vajinasını fethetsin. Nazik olun ve derinlere inin, göreceksiniz kısa bir sürede nefes alması hızlanacak ve vücudu gerilecektir. Onu giderek daha sert ve hızlı bir şekilde uyarmaya devam edip, titreyerek orgazm olmasını sağlayın.

5 - "Göğüslerine" el atın! Eğer bir kadının yalnızca meme uçlarının emilmesi ve oraya dokunulmasından hoşlandığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Seks sırasında yapabileceğiniz onun için en güzel şeylerden biri cinsel birleşme sırasında göğüslerini avuçlayıp düzenli aralıklarla nazikçe sıkarak onun nefesini kesmektir.