Breadcrumbs

Titreşimli Halka ve Daha Fazlası ile Seksi Sürprizler Yapın

Partnerinize pek çok şekilde sürpriz yapabilirsiniz ama bazen her ikinize de çok yoğun zevk verecek seksi bir sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. Bu yazıda Durex, prezervatiflerden penis halkalarına ve kayganlaştırıcılara kadar yatak odasındaki ilişkinize seviye atlatmak için partnerinize verebileceğiniz sıcak hediyeleri inceliyor.

Prezervatifler

Durex her duruma uygun pek çok prezervatif çeşidi sunuyor. Bazı insanlar seks yaparken gerçek seks hissinin kaybolacağından endişelense de yeni Durex Yok Ötesi Prezervatifler ile artık bu dert olmaktan çıkıyor. Durex Yok Ötesi maksimum incelik sağlarken hassasiyeti de en üst düzeye çıkarır. Eğlencenin uzun süre devam etmesini istiyorsanız, partnerinizi Durex Uzayan Zevk ile tanıştırın. Orgazmı geciktirmek için özel kayganlaştırıcının kullanıldığı bu prezervatif, her iki taraf için de uzun süreli zevk sağlar. Prezervatiflerin pek de romantik bir hediye olmadığını düşünüyor olabilirsiniz ancak partnerinize her ikiniz için de unutulmaz bir gece geçirtecek bir hediye vermek romantik değil mi?

Penis Halkaları

İsmine bakmayın, Durex Play Vibrations Penis Halkası vücudun farklı bölgelerinde kullanılabilir. Penisin alt kısmına takıldığında klitorisin üzerinde gezinerek sekse his açısından yeni bir heyecan katabilir ve aynı zamanda ön sevişme esnasında göğüs uçlarında ve penisin ucunda yavaşça gezdirerek daha fazla zevk almak mümkündür. Parmaklarınızın ucunda bu denli cesur bir eğlence potansiyeline sahip olmanızı sağlayan bu penis halkası pişman olmayacağınız ufak, yaramaz bir alışveriş olacak.

Kayganlaştırıcılar

Biraz kayganlaştırıcı cinsel yaşamınıza renk katar. Bazen yatakta ortam ne kadar kızışsa da vücudunuz partnerinizle bir sonraki seviyeye geçmek için yeterince nem üretmeyebilir. Durex Play kayganlaştırıcıları da tam da bu noktada devreye giriyor. Su bazlı bir jel olan bu ürün prezervatiflerle beraber kullanıma uygundur. Ne bekliyorsunuz? Kendiniz ve partneriniz için zevki bambaşka bir seviyeye çıkarmak için kayganlaştırıcıyı deneyin.

Kolayca bulabileceğiniz bu seksi hediyelerle, partnerinizden unutulmaz bir teşekkür almanız kaçınılmaz!