Breadcrumbs

Yataktaki performansın prezervatifle herhangi bir ilgisi var mı?

Prezervatif, gebelikten korunmanın en iyi yöntemi olmasına rağmen, hala bir çok erkek bundan nefret eder.  Bir çoğu, prezervatif kullanmanın cinsel heyecan seviyesini azalttığını ve hatta bazıları prezervatifin yatak performansını engellediğini söylemektedir. 

Oysa yapılan bir araştırmaya göre, lateks prezervatiflerinin erkeklerin yatak performansıyla herhangi bir bağlantısı olmadığı ortaya çıkmıştır.

Hadi ama, kötü performansından dolayı prezervatifi mi suçluyorsun? Aslında onsuz da daha iyi değilsinJ

Belki de penisinin gerçekten sertleşmesi için daha fazla ön sevişmeye ihtiyacın var.  Veya...prezervatifin kendine olan güvenini sarstığını söyleyelim mi?

İşte bak, aslında sorun prezervatif değil...

Prezervatif ile sertleşme sorunu yaşadığını iddia edenler, aynı sorunu prezervatif kullanmadan da yaşıyorlar mı diye bir gözlem yaptık.

Prezervatif kullanımında herhangi bir sorunu olmayanların, kullanmadan da sertleşme sorunu yaşamadığını; öte yandan prezervatif ile sertleşme sorunu yaşayanların, kullanmadan da yüksek oranda sertleşme sorunu yaşadığını tespit ettik. Bu durum yatakta nasıl olduğunuzun prezervatif ile hiç bir ilgisinin olmadığı anlamına gelmektedir. 

Prezervatif kullanımı ile sorun yaşayanları, hatayı önce kendilerinde aramaları yönünde teşvik etmek gerekiyor.  Prezervatif kullanmaktan nefret edenler, onsuz da seks yapabilirler. Ancak bu durum AIDS ve diğer Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklara (STD) yakalanma riskini arttıracaktır.

 

Bu nedenle kaliteli, güvenli ve size uygun prezervatifleri satın almanız önerilir.  Dünyanın 1 numaralı prezervatif markası Durex, titiz bir kalite standardına sahiptir.  Mükemmel üretim teknikleri ve sıkı ürün test süreci, Durex ürünlerinin ulusal onaylı güvenlik ve kalite standartlarında olmasını garanti eder.  Kusursuz bir seksi temin etmek için dayanıklı, güvenilir ve çekicidir. Ham madde seçiminden başlamak üzere, Durex her bir süreci katı bir şekilde kontrol eder. Durex ürünleri kaliteli doğal lateks kauçuğundan yapılır.  Prezervatiflerin performansını artırmak maksadıyla, Durex, lateksi en ideal hale getirmek için profesyonel özel ısıl işlem sürecine (vulkanize etme) tabi tutar.  Kalite güvence standartları yanında, Durex ayrıca kullanıcıların sağlığını da düşünür. Bu nedenle vulkanize edilmiş lateksler laboratuvar testlerinden geçmektedir.