Durex Kalitesi

Durex prezervatif üretmekte 80 yıldan fazla tecrübeye sahiptir. Bu nedenle her bir tanesinin denenmiş ve test edilmiş bir işlemin ürünü olduğunu söylemek güvenilir olacaktır.

Bu basit temel öğelerle başlar. Bu nedenle bütün prezervatiflerimiz sadece en iyi kalitedeki hammaddeleri kullanır.

Daha sonra her biri elektronik olarak test edilirken sağlamlıklarını test etmek için her partiden numuneler hava ile de şişirilir.

Uluslararası standartlar bu ‘hava patlaması testinde’ bir prezervatifin 18 litre hava içerebilmesini ister. Bir Durex prezervatifi genelde patlamadan 40 litre hava tutacak kadar genişleyecektir. (Bizim sadece dünya çapındaki güvenlik kalite standartlarını karşılamayıp aynı zamanda onları aştığımızın da bir örneği.)

Numune prezervatifler ayrıca sızdırmadıklarından emin olmak için suyla da doldurulur. (Tedbiri elden bırakmamak için bu su testlerinden ayda iki milyon kadar yapıyoruz.)

Tüm prezervatif tipleri dermatolojik olarak da test edilir.

Aslında eğer bir numune, testlerimizden herhangi birini geçmezse yaklaşık 432 000 prezervatif içeren tüm parti fabrikada kalır.

Ürün testinin sınırlarını zorlamanın yanı sıra sürekli araştırma projeleri üstlenerek ürünlerimizi geliştirmek için yeni yollar arıyor veya cinsel davranışta tamamen yeni ürün alanlarına götürebilecek yeni trendler belirliyoruz.

Bu da bilgide sağlık bakanlıkları, hastaneler, bilim adamları, akademisyenler ve diğer cinsel sağlık mercilerinin düzenli olarak danıştığı bir altın madeni topladık demektir.

Yani… en zeki düşünceyle en iyi ürünleri yapan en iyi işlemler işte burada karşınızda.

Belki de bu nedenle tüm dünyada milyonlarca insan her gün Durex’e güveniyor.

Küresel Seks Anketi

Tüketicilerimize istedikleri şeyi sunmanın en iyi yolunun nereden kaynaklanırlarsa kaynaklansınlar en son düşünceler, trendler ve yenilikleri tam olarak takip etmek olduğundan eminiz.


Küresel Seks Anketi buna verilebilecek örneklerden sadece biri, 29 000 yetişkinden bize cinsel hayatlarını anlatmalarını istedik. İnsanların seks hakkında ne düşündüğünü ve hissettiğini ve bunun geri kalan hayatları üzerinde ne etkisi olduğunu anlamak istedik.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=t02JmM9BQ9Y