1. Durex Varsa, Yok Ötesi Yarışması (“Yarışma”) Hakkı Yeten Cad. Selenium Plaza 10 C K:7-8-9 34349 Fulya Beşiktaş-İstanbul adresinde mukim Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“RB”) tarafından Yavuz Sultan Selim Mahallesi İncebel Sokak No:18/1 Balat/İstanbul AFF Reklamcılık San. Ve DIŞ TIC. LTD. STI. (“Ajans”) aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.
 2. Yarışma, 8 Eylül 2017 (12:00 TSİ) – 9 Eylül 2017 (19:00 TSİ) tarih ve saatleri arasında gerçekleşecektir.
 3. Katılımcılar, Babylon Soundgarden 2017 festival alanındaki Durex Standını ziyaret ederek yarışmaya katılabilirler.
 4. Çift olarak oynanabilen yarışmada puanlama 1. Katılımcının bilgisayar yazılımının dans pisti üzerinde ‘ışıkla’ işaret ettiği ve ekranda gösterdiği sinyallere, fiziki performans ile (dans ederek) vereceği anlık tepkileri ‘en doğru ve en hızlı şekilde’ yanıt vermesi sonucu ‘otomatik olarak’ yapılmaktadır. Çiftlerden 1. Katılımcı dans aşamasında ard arda 3 hata, toplamda ise 15 hata yaptığında 2.katılımcı özel havuza düşecek ve çift toplam puan tablosuna dahil olsa da özel ödüllerden yararlanma şansını kaybetmiş sayılacaktır.
 5. Yarışma sonrası puanlamaya göre sıralamada en yüksek puanı yapan; ilk çift Kadebostany, ikinci ve üçüncü çift The Drums grupları ile tanışma ödülü, dördüncü, beşinci ve altıncı çift ise sahne arkasına girme hakkı kazanacaktır. Puanlamada takip eden 3 çift de yedek olarak seçilecektir.
 6. Kazanan katılımcıların, sanatçılarla tanışma esnasında ve sahne arkasında hal ve tavırlarının düzgün olması esastır. Bu sebeple kazananların fazla alkol veya benzeri sebeplerle çevreye rahatsızlık veren davranışlarda bulunduğunun gözlemlenmesi durumunda Ajans’ın kazanan katılımcıya ödülünü vermeme hakkı saklıdır. Böyle bir durumda Ajans’ın söz konusu ödülü yedekler arasında puanı daha yüksek olan çifte verme hakkı saklıdır.
 7. Katılımcılar gün içerisinde diledikleri kadar yarışmaya katılabileceklerdir. Her çift yarışma boyunca sadece bir ödülden yaralanabilecektir.
 8. Yarışma sonunda puanların eşit olması halinde en az hata ile etabı bitiren çift kazanmış sayılacaktır. Puanların ve hata sayılarının eşit olması halinde yarışmaya önce katılan çift kazanmış sayılacaktır. Belirtilen saatlerin dışında etkinlik alanında oyuna katılan katılımcılar ödüllü yarışmadan muaftır. Durex bu katılımcılara farklı bir ödül verme hakkını kendinde saklı tutar.
 9. Yarışmada yaş sınırı yoktur. 18 yaş altı yarışmacılar ancak velileri ile birlikte yarışmaya katılabilirler.
 10. Yarışma’ya katılım ücretsizdir.
 11. Organizasyonun yöneticileri, görevlileri ve çalışanları, ilgili hâkim/ana şirketleri, ilgili iştirakleri bağlı şirketleri, acentaları, etkinliğin geliştirilmesi veya üretimine dâhil olan herhangi bir şirket, profesyonel danışmanları, üçüncü şahıs hizmet sağlayıcıları veya işbu etkinliğe dâhil olan reklam ve tanıtım acentaları, birinci derece akrabalar ve (yasal bir bağ olsun veya olmasın) bu kişilerle aynı evde yaşayanların, Yarışma’ya katılmaya veya ödül kazanmaya hakkı bulunmamaktadır.
 12. Yarışma’ya katılan katılımcıların sunmuş oldukları kişisel bilgiler, RB’nin Yarışma kapsamındaki kanuni ve sözleşmesel yükümlülüklerini yerine getirebilmesi için gerekli olduğu ölçüde, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere kişisel verilerin korunmasına ilişkin mevzuatta ve diğer mevzuatlarda zorunlu kılınan sürelere uygun şekilde ve her halükârda yukarıdaki meşru amaçlar ortadan kalkmadığı müddetçe işlenir. Kişisel bilgilerin işlenmesi ve korunması hakkında ayrıntılı bilgi için durex.com.tr sitesinde yer alan Reckitt Benkiser – Global Gizlilik Politikası’nı ziyaret ediniz.
 13. Yarışmaya katılan herkes, Yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların, Yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde münhasıran RB tarafından yapılacaktır. RB, bu Katılım Koşulları’nı gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir, münhasıran kendi takdirinde olmak üzere Yarışma’yı durdurabilir veya sonlandırabilir. Katılım Koşulları’ndaki değişiklikler, tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için “www.durex.com.tr” internet sayfasını düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 14. Katılım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 15. Yarışma’ya katılanlar, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi ve görsel veya işitsel materyali paylaşamaz. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran ilgili katılımcıya aittir. RB ve bağlı şirketleri sorumluluk kabul etmemekte olup ilgili üçüncü kişilerin herhangi bir hak talebinde bulunması halinde RB’nin hiçbir sorumluluğu bulunmadığını bu konuda tek muhatabın kendisi olduğunu katılımcı kabul, beyan ve taahhüt eder.
 16. Festival organizsyonunun Yarışma konusunda katılanlara karşı herhangi bir bir görev veya sorumluluğu bulunmamaktadır. Yarışma’ya katılanların Yarışma ile ilgili olarak tek muhatapları RB ile Ajans olup, katılanlar, Yarışma ile ilgili hiçbir hususta festival organizasyon firması ve yüklenicileri ile diğer festival sponsorlarından iddia ve taleplerde bulunamazlar.
 17. Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 326 9600 nolu Yarışma Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.