Bütün gece seks yapmak kulağa çok hoş geliyor ama bir gecede birden fazla performans sergilemek bazen zor olabilir. Ne var ki toparlanma süresini kısaltmanın ve yeniden devam etmeye hazır olana kadar partnerinizin ateşini körüklemenin yöntemleri var.

Yorgunluğunuzu atın

Kimse sizin aksiyona hemen dönmenizi beklemiyor ve bir soluk almak muhtemelen uzun vadede daha hızlı toparlanmanızı sağlayacak. Seksin yararlarından biri, sonrasında edindiğiniz ışıltıdır, o yüzden bir süre bunun tadını çıkarın. Yakın durun, böylece duygusal açıdan bağlı hissedersiniz ve bu, bir tekrarı teşvik etmek için gereken hormonların dolaşımda kalmasını sağlar.

Heyecan yaratın

Soluk aldıktan sonra, birlikte duş almak duygularınızı uyandırmanın ve yeniden başlamak için kuvvet toplamanın harika bir yoludur. Pratik açıdan temizlenmiş olursunuz (ve tekrar başlama zamanı geldiğinde daha az çekingen hissedersiniz), ayrıca birlikte duş yapmak yeni bir alana ve yeni deneyimlere kapı açarak işleri daha ilginç hale getirir. Daha fazla zamana ihtiyacınız varsa şehvetli bir kafa derisi masajı ile partnerinize zevk verin. Birbirinizi heyecandan köpürene kadar sabunlamak da benzer bir etki yaratacaktır. İyi hedeflenmiş bir duş başlığı da partnerinizi baştan aşağı gıdıklamasına ve ikinci rounda kadar havada olmasına yardım eder.

Oral takıntı

Oral seks iki taraf için de harikalar yaratabilir. Rüzgarı tekrar arkanıza almanızı sağlayacak birkaç taktik var. Oral seks, iki taraf da penetrasyona hazır olana kadar partnerinizi heyecanlandırmak ve tahrik etmek için harikadır. 69 pozisyonu, birbirinizi gaza getirmek için idealdir ve partnerinize zevk vermenize yeni bir açı getirir.

İlerleme zamanı

Yeniden başlamak için yeterli gücü topladığınızda hızlı, sert seks muhtemelen en çıkar yolunuz olmayacak. Yavaş bir hızda gidin ve maraton koşuyormuş hissi verecek bir pozisyon yerine iki tarafın da hoşlanacağı bir seks pozisyonu seçin. Durex kayganlaştırıcı kullanmak (hem de bol bol kullanmak) hesapta birkaç seans varken gereklidir. Kayganlaştırıcılar sadece sürtünmeyi ve acıyı önlemekle kalmaz (bunlar gece boyu seks yapmanıza kısa sürede engel olacaktır), iki taraf için de işleri daha eğlenceli hale getirir.

Nasıl sorun gidereceğinizi bilin

Partnerinize penetre olduktan sonra ereksiyonunuzu sürdürmekte zorlanıyorsanız misyoner pozisyonunu deneyin ama sizin bacaklarınız açıkken o, bacaklarını kapatsın. Böylece ortam sizin için daha sıkı olur, duygulanımınız artar ve penisinize kan akışınızı hızlanır. Bu da partnerinize zevk vermek için seksi seansınıza devam edebileceğiniz anlamına gelir.

Prezervatif çeşitlerini incelemek için tıklayın. BENZER İÇERİKLER

Erkekler İçin Mastürbasyon Tüyoları

Covid 19 salgını nedeniyle muhtemelen evde her zamankinden daha fazla vakit geçiriyorsunuz. Evde yapacak hiçbir şey ...
DEVAMINI OKUYUN

Kadınlar İçin Mastürbasyon Tüyoları

  Mastürbasyonun nasıl bu kadar heyecan verici olduğunu anlamakta zorlanıyor musunuz? Sizde bir tuhaflık yok; birçok...
DEVAMINI OKUYUN