Seks, başlı başına zevkli bir etkinliktir. Ama bu zevki daha da artırmak, hatta doruğa taşımak mümkün. Bütün sinir uçlarınızı uyaran, içinizi tatlı tatlı ürperten kuvvetli bir orgazm seksin ulaşabileceği en uç noktadır.

Orgazm, Eski Yunancada heyecan ve şişme anlamında olan orgasmos kelimesinden geliyor. Cinsel tepki döngüsü sırasında biriken cinsel gerilimin bir anda boşalmasıdır. Pelvik bölgede cinsel hazla tanımlanan ritmik kas kasılmaları meydana gelir.

Anatomik farklılıklardan dolayı erkek ve kadın orgazmı birbirinden farklıdır ama haz yoğunluğu açısından benzerdir. Bu hazzı artırmak mümkün. Denklem çok basit: Orgazmın şiddeti ne kadar artarsa aldığınız haz da o kadar artar.

Durex olarak size müthiş öneriler hazırladık:

Ön sevişmeyi ihmal etmeyin. Ön sevişme çoğu zaman daha iyi orgazmları garanti eder. Çift olarak birbirinizin vücudunu daha iyi tanıma fırsatı bulursunuz ve yepyeni erojen bölgeler keşfedebilirsiniz. Ön sevişme ile daha uzun ve daha kuvvetli orgazmın ilk adımını atmış olursunuz.

  1. Doğru pozisyonu bulun. Hiçbir insan birbirinin aynısı değildir, ne ruhsal ne de fiziksel olarak. Kimi insanlar misyoner pozisyonunu sevebilir, kimi daha deneysel pozisyonlardan hoşlanabilir. Benzer şekilde bazı kadınların vajinası daha dardır, bazı erkeklerin penisi düz değildir. Çift olarak ideal pozisyonu bulmak size kalmış.

  2. Pozisyonlarda giriş de önemlidir. Ne kadar derin bir giriş olursa iki taraf için de daha kuvvetli bir orgazm olasılığı artar. Bunun için doğru pozisyonun yanı sıra odanızdaki eşyalardan da yardım alabilirsiniz. Örneğin bir kadın belini veya kalçasını bir yastıkla destekleyerek erkeğin girişini hem kolaylaştırabilir hem de derinleştirebilir.

  3. Farklı prezervatifler deneyebilirsiniz. Doğru prezervatif seçimi seksi çok daha keyifli hale getirir. Durex prezervatifler size aradığınız çeşitliliği sunar. Farklı kalınlıklar, tırtıklar veya değişik aromalar içeren ürünler ile cinsel hayatınıza renk katabilirsiniz. Durex Gerçek Dokunuş gibi lateks içermeyen prezervatiflerle gerçek ten hissini yakalayabilirsiniz.

  4. Kayganlaştırıcıları unutmayın. Herkesin anatomisinin farklı olduğundan bahsetmiştik. Aynı şekilde uyarılma süreleri ve oranları da değişiklik gösterebilir. Durex kayganlaştırıcılar özel formülleri ve benzersiz aromalarıyla daha iyi orgazma giden bir adım olacak.

  5. Oyuncaklardan yardım alabilirsiniz. Ten uyumu mükemmel bir çift bile ara sıra heyecana ihtiyaç duyar. Durex Play seks oyuncakları ile aradığınız heyecanı bulabilir ve yeni hislere yelken açabilirsiniz. Titreşimli penis halkaları en çok kullanılan oyuncaklardandır.

  6. Hayal gücünüzden yararlanın. Yaratıcı bir senaryo veya farklı roller çoğu zaman heyecan vericidir. Sadece fiziksel değil zihinsel becerilerinizi de kullanarak heyecanınızı ve hazzınızı artırmanız mümkün.

  7. Konuşmayı ihmal etmeyin. Partnerinizi haz duyduğunuz bölgelere yönlendirmek veya ona aşk sözcükleri fısıldamak kadar tahrik edici çok az şey vardır. Seks sırasında sözcüklerin büyüsünden yararlanmayı unutmayın.


Bu öneriler sayesinde ömrünüzün en uzun ve en kuvvetli orgazmını yaşamaya hazır olun!

Satın Al

BENZER İÇERİKLER

Mastürbasyona Dair Bilmek İstediğiniz Her Şey

  Siz sordunuz, biz cevapladık: İşte mastürbasyona dair kapsamlı bir rehber... Küresel bir salgın var, arkadaşlarımız...
DEVAMINI OKUYUN

Erkekler İçin Mastürbasyon Tüyoları

Covid 19 salgını nedeniyle muhtemelen evde her zamankinden daha fazla vakit geçiriyorsunuz. Evde yapacak hiçbir şey ...
DEVAMINI OKUYUN