Zevk noktasının nerede olduğunu biliyor musun?

İyi bir seks için penis ya da vajinadan daha fazlasına sahipsin.

Birçoğumuz, vücudumuzun farklı yerlerinde erojen bölgeler olduğunu unuturuz. Şaşırtıcı bir şekilde, bu tatlı kısımlar hem erkek hem de kadınlar için benzerdir. Bir dahaki sefere, partnerinizin vücudunun her bir santimini, doğrudan amaca ilerlemek yerine, yol boyunca keşfetmeyi deneyin. Bazı önemli bölümlerin gözden kaçırıldığını düşünüyorsanız, önümüzdeki sefer bu yazıyı bilgisayarınızda açık bırakmanız iyi bir fikir olabilir…

Bilmeniz gereken bu sekiz erojen bölge ile başlayalım…

1. Dudaklar

  Öpüşmek genellikle birçok insan için başlangıç noktası olduğundan, partnerinizin dudaklarına biraz daha fazla odaklanmak partnerinizin ısınmasına ve havaya girmesine yardımcı olur.

  Şunu deneyin: Sakin bir film seçin; partnerinizin dudaklarını öpün ve dilinizi nazikçe onun diline sürtün - partneriniz olumlu tepki verirse, alt dudağını da emmeyi deneyin.

  Ya da bunu: Dudaklarına dudaklarınızla masaj yapın ve şakacı bir şekilde dudaklarınızı onun dudaklarının üstüne bastırın. Ardından, yumuşakça dudaklarını ısırabilir hatta başparmağınızı kullanarak okşayabilirsiniz

  2. Boyun ve Köprücük Kemiği

  Boynun kenarları ve ense fazla sayıda sinir ucu barındırır, bu nedenle bazı insanlara ilham vermek için ihtiyaç duyulan tek şey sadece hafif bir dokunuştur.

  Şunu deneyin: Partnerinizin boynuna hem öpücükler kondururken arada bir ısırın. Bu şekilde çelişkili davranmanın da son derece uyarıcı olabileceğini unutmayın. Partnerinizin hoşuna giderse ısırıp, emerek daha haşin davranabilirsiniz.

  Ya da bunu: Dilinizi partnerinizin köprücük kemiğinin arkasındaki göçükten boynuna kadar götürün.

  3. Kulaklar

  İnsanların birçoğu için kulağın en seksi kısmı kulak memesiyken diğerleri içinse kulağa fısıldanan tatlı sözler daha seksi bir yoldur.

  Kulakla oynamak herkese uygun olmayabilir. Partneriniz bu konuda daha önce kötü bir deneyim yaşadıysa ve geriliyorsa önce bir nabzını yoklamak gerekir.

  Bunu deneyin: Kulağının arkasında bulunan saç tellerini tararken partnerinizin kulağının kenarını parmağınızla gıdıklayın.

  Ya da bunu: Partnerinizin boynunu öperken, nefesinizi yukarı, kulağına doğru verin ve ardından kulağının ucunu emmeye başlayın.

  4. Kafatası

  Küçük kafa masaj aletlerinin bu kadar popüler olmasının bir nedeni var, ancak bir çift el her zaman daha iyidir.

  Bunu deneyin: Partnerinizin saçlarıyla oynayarak başlayın ve kafa derisine başparmağınızla ve parmaklarınızın ucuyla masaj yapmaya devam edin. Ortamı ısıtmak için tırnaklarınızı kafa derisi üzerinde hafifçe hareket ettirmeniz gerçekten iyi hissettirebilir.

  Ya da bunu: Boyun çizgisinin hemen üstüyle saç çizgisinin bittiği alanın etrafını parmaklarınızla hafifçe sıkın. Bu partnerinizin gerilimini almak için harika bir yöntemdir.

  5. Bilek İçleri

  Bilek içi, fazla dokunulmamış bir alan olduğu için hassas bir nokta olabilir.

  Bunu deneyin: Partnerinizin karşısında otururken – örneğin masada karşılıklı olarak – bileklerini bir elinizde nazikçe tutun ve göz temasını bırakmadan diğer elinizin başparmağını bilek içlerinde hareket ettirin.

  Ya da bunu: Ön sevişme sadece yatak odasında gerçekleşmez. Bir dahaki sefere el ele tutuşup birlikte yürürken bileğinin içini başparmağınızla okşayın. Bunun sonucunda, kestirmeden hızlıca eve dönmeniz gerekebilir.

  6. Meme Uçları

  Meme uçları sinir uçlarıyla doludur ve vücudun en hassas bölgelerinden biridir. Bu alan erkeklere gelince genelde unutulur ancak bazı erkeklerin meme uçları inanılmaz derecede hassastır.

  Şunu deneyin: Meme uçlarının etrafındaki alanı parmağınızla okşayın ve hafifçe öpün. Yavaş yavaş başlayın ve zamanla neyden hoşlandığını anlayın.

  Veya bunu: Moda yavaş yavaş girmek için, partnerinizin meme ucuna hafifçe üfleyin ve partneriniz daha fazlasını isteyince dilinizin kıvrımlarını kullanarak yalayın.

  7. Kalçalar

  Kalçalarda milyonlarca sinir ucu vardır. Eğlenceli olun!

  Bunu deneyin: Partnerinize uzun bir sırt ve bel masajı yapın ardından kalçalara yönelin ve sıcaklığı artırın.

  Ya da bunu: Partneriniz size oral seks yaparken, ona ne kadar keyif aldığınızı göstermek için kalçasını sıkın. Bazı insanlar, cinsel ilişki sırasında ya da ön sevişmenin bir parçası olarak kalçaya atılan şaplakları severler.

  8. Ayak

  Gerçekten iyi bir pedikür ve ayak masajı yaptırdıysanız, bunu zaten biliyor olacaksınız.

  Bunu deneyin: Partnerinize ayak masajı yaparken, eğilin ve bir veya iki parmağını ağzınıza koyun.

  Ya da bunu: Partnerinizin ayaklarını ve parmaklarını gıdıklayın, öpün ve üst derisini nazikçe çimdikleyin ya da Durex Play 2 in 1 Hassas Masaj Jeli ile ovun.

  Herkesin farklı şekilde dokunulmayı sevdiği ve bir insanı baştan çıkaran bir şeyin diğeri için tat kaçırıcı olabileceği doğru fakat sevgilinizin vücudunun tüm farklı alanlarına dikkat etmeniz bazı zevk noktalarının keşfedilmesine olanak sağlayabilir.

  Dahası mı? İç uyluk, pelvik bölge, penis ve vajinayı bulmak için efor sarf etmeye gerek yok, bu yüzden onları buraya dahil etmedik...

  BENZER İÇERİKLER