Gerdek Gecesi Cinsel İlişki Nasıl Olmalı?

İster kadın ister erkek, herkesin bir ilk gecesi (veya gündüzü) vardır. Cinsel ilişkiye ilk girilecek an çok önemlidir çünkü o anı muhtemelen ömrünüz boyunca hatırlayacaksınız. İlk gecenin ne zaman yaşanacağı tamamen kişinin kendi tercihi olmalıdır. Kişi erken yaşta ilişki yaşamayı da tercih edebilir, ileri bir yaşa veya evlenene kadar beklemeyi de. Önemli olan bu benzersiz deneyimi nasıl yaşayacağınızdır.

En önemlisi istemek

Gerdek gecesinin en iyi şekilde geçmesinin anahtarı o an o kişiyle seks yapmayı gerçekten istemektir. İsteksizseniz, endişeliyseniz, korkuyorsanız cinsel ilişkiyi ertelemekten çekinmeyin. Önemli olan iki tarafın da zevk aldığı bir deneyim yaşamak. Erteleme kararı alırsanız kötü hissetmeyin. Sizi rahatlatan şeylerden konuşun, birbirinizle ilgili ayrıntılardan bahsedin. Ruhsal olarak yakınlaşmak bedensel olarak yakınlaşmaya yardımcı olacaktır.

Yavaş yavaş ilerleyin

Gerdek gecesi acele etmeye gelmez. Taraflardan hiçbiri cinsel ilişkiye girmemiş olabilir veya sadece bir taraf cinsel ilişkiye girmiş olabilir. Taraflardan ikisi de cinsel ilişkiye girmemişse birbirinizin bedenlerini karşılıklı olarak tanımanız önemlidir. Gerdek gecesinden önce cinsel organlar ve cinsel ilişki hakkında bilgi edinmiş olmak artı olacaktır. Güzel sözlerle ve hafif dokunuşlarla birbirinize alışın ve bedenlerinizi tanımaya çalışın. Konuşup arzularınızı paylaşmak da hayal kırıklığı olasılığınızı azaltacaktır.

Taraflardan biri deneyimli diğeri deneyimsizse deneyimli tarafın biraz daha yönlendirici olması beklenebilir. Flört ederek ve ön sevişmeyi uzun tutarak ilk kez ilişki yaşayacak tarafı rahatlamak ve ona güven vermek gerekir. Elbette herkes ağırdan almak isteyecek veya ilişkiye girmediği için her şeyden habersiz olacak diye bir şey yok. Havanın ısınmaya başladığı anlarda partnerinizin isteklerine kulak verirseniz harika bir gerdek gecesi geçirmemek için hiçbir neden yok.

Biraz Kama Sutra biraz da Durex

Bu da bizim önerimiz olsun: Yüzyıllar öncesinden günümüze ulaşan cinsel rehber Kama Sutra ile günümüzde dünyanın bir numaralı prezervatif olan Durex’in kombinasyonu. Sürekli öyle bir izlenim yaratsa da Kama Sutra sadece ilişki sırasındaki pozisyonları anlatan bir rehber değildir. Seks öncesinde ilişkiye hazırlık, seks sırasında pozisyonlar ve seks sonrası partnerlerin birbirlerine karşı tavrı da Kama Sutra’ya dahildir. O yüzden ilişki bittikten sonra arkanızı dönmek yok. Partneriniz nasıl hissediyor? Ağrısı, sızısı var mı? Siz nasıl hissediyorsunuz? Bütün bu soruları yanıtlamanın tam zamanı.

Elbette ilişki sırasında ilk deneyiminizi daha da renkli hale getirecek Durex prezervatifler başucunuzda bulunmalı. İdeal prezervatifi deneyerek bulacaksınız. Klasik prezervatiflerle başlayıp aromalı ve tırtıklı prezervatiflere geçebilirsiniz. Seks oyuncakları için erken olup olmadığını konuşmanızda yarar var. Ön sevişme sırasında Durex Masaj Jelleri de bahsettiğimiz rahatlatıcı etkiyi sağlamanıza yardımcı olacaktır. Gerdek gecesinin hazzını Durex ile doruğa taşıyın ve unutulmaz bir deneyim yaşayın.

Satın Al