Bir ilişkide her iki tarafın da birbirleriyle uyum içinde olması ve kendinden önce karşı tarafın zevk aldığından emin olması gerekir. Mükemmel bir cinsel ilişkide karşı tarafın nelerden hoşlandığını bilmek esastır. Durex bu yazıda cinsel ilişki sırasında kadın nasıl zevk alır sorusuna yanıt veriyor.

Kadınlar Nasıl Zevk Alır?

Bahsettiğimiz gibi karşılıklı zevkin gözetildiği ve uyumun bulunduğu ilişkilerde iki tarafın da tatmin olması mümkün. Elbette bunu çeşitli şekillerde pekiştirmekten hiçbir zarar gelmez. Şimdi gelelim dünyanın “Kadınlar ne ister?”den sonraki en zor sorusuna: Kadınlar nasıl zevk alır?

Partnerinizin zevk almasına etki eden en büyük faktör doğru zamanı ve doğru bölgeleri bulmaktır. Partnerinizin ilişki istediğinden emin olun, isteksizse onu zorlamayın. Kadınlar özellikle regl öncesi günlerde daha istekli olabilirler ama bunun yazılı kuralları yoktur. Partnerinizle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Kadınların özel erojen bölgelerini keşfetmekle devam edebilirsiniz. Genital bölgeler gibi bölgelerin ötesine geçin. Ön sevişme süresini uzatarak omuzlar, burun, kulaklar gibi farklı bölgeleri deneyin ve gelen tepkileri değerlendirin. Hazzı artıran bölgelerle daha fazla ilgilenin.

Bu bölgelerde hazzı daha da artırmanın bir yolu da Durex Masaj Jeli kullanmaktır. Aloe Vera, guarana ya da ylang ylang özlerini içeren bu masaj jelleri kayganlaştırıcı özelliği de taşır. Masajın tahrik edici etkisini kullanırken kayganlaştırıcı özelliğiyle zevkinizi katlayabilirsiniz.

Kadın orgazmı

Kadın orgazmı çok karmaşık görünmesine rağmen yukarıdaki ipuçlarından sonra büyük olasılıkla gerçekleşecektir. Partneriniz orgazm olurken de, olduktan sonra da onu okşamaya devam edin. Böylece orgazmın süresini uzatabilir, hatta çoklu orgazmlara kapı açabilirsiniz.

Seks sırasında konuşmak da doğru ifadeler seçildiğinde oldukça etkilidir. Partnerinizi tahrik eden iltifatlar, seksi konuşmalar zevki doruklara taşımak için idealdir. Hem konuşarak hangi bölgelerinden daha fazla haz duyduğunu da keşfedebilirsiniz.

Elbette sadece partnerinize yapacaklarınız değil kendinize yapacaklarınız da onun aklını başından almanıza yardımcı olacak. Mesela boşaldıktan sonra uyumak biyolojik bir şey olabilir ama o hala orgazm olamamışsa arkanızı dönüp uyumamanız ve zevki kesintiye uğratmamanız da önemli.

Ayrıca kişisel temizlik ve bakımlı olmak da büyük fark yaratır. Buradan kastımız ille de fit bir vücut değil elbette. Cinsel ilişkiden önce duş almak veya istenmeyen tüylerden kurtulma işini sadece karşı tarafa bırakmayarak fark yaratmak elinizde.

Onun bedenini tanımanız yeni şeyler denemenize engel olmasın. Her sekste yeni ufak dokunuşlar deneyin. Ona sürprizler yapın. İlişkinizi belli zamanlara ve mekanlara bağlamayın. Mesela bir dahaki sefere yatakta değil koltukta vakit geçirin. (Tabii ki partnerinizin istekliliğini hep göz önünde bulundurmak şartıyla!) Yeni ve yaratıcı fikirlerden çekinmeyin. Durex masaj jellerinin yanı sıra Durex seks oyuncağı çeşitleri de seks hayatınıza inanılmaz ölçüde renk katabilir.

Satın Al

BENZER İÇERİKLER

Mastürbasyona Dair Bilmek İstediğiniz Her Şey

  Siz sordunuz, biz cevapladık: İşte mastürbasyona dair kapsamlı bir rehber... Küresel bir salgın var, arkadaşlarımız...
DEVAMINI OKUYUN

Erkekler İçin Mastürbasyon Tüyoları

Covid 19 salgını nedeniyle muhtemelen evde her zamankinden daha fazla vakit geçiriyorsunuz. Evde yapacak hiçbir şey ...
DEVAMINI OKUYUN