Kayganlaştırıcı sadece bir araç değildir: Aynı zamanda seks veya ön sevişme sırasında hazzı artırabilir ve hareketli dakikalarınıza başka bir boyut kazandırabilir. Kayganlaştırıcı jeller ile soğutma etkilerinden biraz sıcaklığa kadar geniş yelpazede duyumları hissedebilirsiniz. Deneyip denememek size kalmış! Fakat kendi önerilerimiz ve fikirlerimizle karar vermenize yardımcı olacağız. Size duyumları da tarif edip ne hissedeceğinize dair ipucu vereceğiz.

Sıcaklık

Sıcaklık veren kayganlaştırıcı jeller ciltle bir kez temas etti mi cilt ısınmaya başlar. Bunun ani ve çok tahrik edici bir etkisi vardır, özellikle de partneriniz onu ovalarsa. Unutmayın, başlamak için çok az sürmeniz yeterli, o yüzden daha önce sıcaklık veren bir kayganlaştırıcı denemediyseniz işleri yavaştan alın. Biraz daha deneyimli olanlara gelince, onu hafif hafif üflemeyi denediniz mi? Soğuk hava sıcak sıcakla zıtlık oluşturup ısıtma etkisini artıracaktır ve his çok daha yoğun olacaktır.

Soğuk

Soğutma etkisi sağlayan bazı kayganlaştırıcılar da var. Bu pek akla yatkın gelmeyebilir, özellikle de seks genelde sıcaklıkla ilgiliyken; fakat bu aslında heyecanlı bir serinleme hissi verir ve içinizi ürpertebilir. Bunu özellikle ön sevişme sırasında kullanmanızı öneriyoruz, seksin ortasında normal sıcaklık veren jellere göre can sıkıcı olabilir ama romantizm deneyim demek değil midir zaten?

Aromalı

Aromalı kayganlaştırıcılar sekse biraz ekstra katar. Bazılarına göre oral seksi çok daha hoş hale getirir ve düzenli sekste kokularla tatlarda biraz fark yaratır. Durex aromalı jeller çilek gibi meyve tatlarıyla beğeninize sunuluyor. Bu jeller lezzetli gelmeleri için tasarlandılar, daha ileri gitmeden önce dilinizin üstüne biraz koyabilirsiniz. Haydi, Durex Play Sweet Strawberry’yi deneyin!

Pürüzsüz/Hassas

Aromalı arkadaşları kadar bilinmese de Durex Play Feel da oldukça yakınlaştıran bir kayganlaştırıcıdır. Seksten önce ve seks sırasında biraz kuruluk yaşayabilenler için tasarlanmıştır. Vücutta bulunan pH ile uyumludur ve endişeye meydan bırakmadan sıcaklığı ayarlar. İçinizle o ilgilenir, siz de dışarıda partnerinizle özel anlarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Durex kayganlaştırıcılar kondom dostudur, o yüzden içiniz içinizi kemirmesin, ne isterseniz deneyin. Kayganlaştırıcıların birçoğu su bazlıdır ve kolayca çıkar, dolayısıyla leke bırakmaz. O yüzden Durex’le eğlenin ve yeni deneyimlere yelken açın.

BENZER İÇERİKLER

Mastürbasyona Dair Bilmek İstediğiniz Her Şey

  Siz sordunuz, biz cevapladık: İşte mastürbasyona dair kapsamlı bir rehber... Küresel bir salgın var, arkadaşlarımız...
DEVAMINI OKUYUN

Erkekler İçin Mastürbasyon Tüyoları

Covid 19 salgını nedeniyle muhtemelen evde her zamankinden daha fazla vakit geçiriyorsunuz. Evde yapacak hiçbir şey ...
DEVAMINI OKUYUN