Kayganlaştırıcı ve masaj jellerinin her zaman kuruluktan mustarip insanlar için olduğunu düşündüyseniz cinsel duygular dünyasını tamamen kaçırıyorsunuz. Masaj jelleri, cinsel ilişki sırasında vajinal kuruluklarda sağladıkları kayganlık ile bileşmenizde rahatlama sağlarken aynı zamanda seksi daha kuvvetli hale getirerek hem size hem de partnerinize yoğun bir zevk verir.

Gitgide daha çok çift kayganlaştırıcı ve masaj jelini sadece seksteki hazlarını artırmak için kullanıyor. Bazı araştırmalara göre, cinsel etkinlik sırasında yalnızken veya bir partnerle kayganlaştırıcı kullanımı sekste haz ve tatmin seviyelerini çok daha yükseltiyor.

Masaj jellerinden kadın ya da erkek, çift ya da yalnız, herkes yararlanabilir ve herkes seksi daha da iyi hale getirebilir.

Kayganlaştırıcı ve masaj jelleri nelerden yapılır?

Kayganlaştırıcılar ve jeller genelde su, yağ veya silikondan yapılır. Yağ bazlı ürünler lateks kondomların bozulmasına neden olabileceği için en iyisi su bazlı olanları kullanmaktır. Durex’in bütün kayganlaştırıcıları su bazlıdır ve prezervatiflere zarar vermez. Kayganlaştırıcıların özel formülü ayrıntılı testlere tabi tutulur.

Durex kayganlaştırıcı jeller krem ve yağ gibi alternatiflere göre prezervatif ve cilt dostudur. Durex kayganlaştırıcı ve masaj jellerini dermatolojik testler yapılarak sizlere sunulur. Örneğin, Durex Play Feel gibi su bazlı bir kayganlaştırıcı hem prezervatifinize zarar vermez hem de cildinizde hoş bir his bırakır, yapışkan değildir, kolayca temizlenir ve leke bırakmaz.

Kayganlaştırıcı ve masaj jelleri nasıl yardımcı olabilir?

Daha ıslak olan daha iyidir demek sekste doğrudur. Kayganlaştırıcı ve masaj jelleri acı, tahriş ve rahatsızlık hislerini en aza indirmeye yardımcı olur ama yeni nesil jeller başka yararlar da sunar. Karıncalandırmaktan orgazmı kuvvetlendirmeye kadar birçok yarar sayılabilir.

Bunları önce kendiniz deneyin (tabii ki araştırma adına), sonra favorilerinizi partnerinize yatak odası eğlencelerine heyecan verici bir ilave olarak sunabilirsiniz. Bir kayganlaştırıcı sunmaktan endişe ediyorsanız bunun bir şeylerin yanlış gitmesinden dolayı değil seksi ikiniz için de daha iyi hale getirecek bir şey denemek istemenizden dolayı olduğunu açıklayın. Halihazırda bir kayganlaştırıcı kullanıyorsanız bile, yeni bir jel denemek heyecanınızı katlayabilir ve sizi yepyeni bir keşif dünyasına taşıyabilir.

Örneğin, Durex Play Feel 2’si 1 Arada Jel gibi jeller vücudun her yerinde kullanılabilir. Bir sırt masajı gerekirse ürünleri değiş tokuş ederken tuhaf bir duraklama olmaz ve masaj yağı prezervatifle temas ettiğinde paniklemeye gerek kalmaz çünkü birlikte kullanılmaları güvenlidir.

Kayganlaştırıcılar ve masaj jelleri nasıl hissettirir?

Bu, hangi ürünü denediğinize göre değişir ama birçoğu size harika biçimde kaygan bir his verir. Birçok farklı tatta jel vardır, bunlar normal bir kayganlaştırıcı olarak da kullanılabilir veya vücuttaki uzuvları yalarken hoş bir tat bırakmak için de. Durex Play Strawberry hoş çilek tadıyla hem tahrik eder hem de sekse lezzet katar. Durex Play O gibi jeller bir kadının orgazmını kuvvetlendirip klitorisin hassasiyetini artırır.

Evet, doğru okudunuz; bir şişe jelde size daha kuvvetli bir orgazm verme gücüne sahip!

Satın Al

BENZER İÇERİKLER

Erkekler İçin Mastürbasyon Tüyoları

Covid 19 salgını nedeniyle muhtemelen evde her zamankinden daha fazla vakit geçiriyorsunuz. Evde yapacak hiçbir şey ...
DEVAMINI OKUYUN

Kadınlar İçin Mastürbasyon Tüyoları

  Mastürbasyonun nasıl bu kadar heyecan verici olduğunu anlamakta zorlanıyor musunuz? Sizde bir tuhaflık yok; birçok...
DEVAMINI OKUYUN