Size yalan söylemeyeceğiz; uzun mesafe ilişkileri zordur ama yürüyebilir. Hatta ilişkilerinize, aynı yerde olsanız edinemeyeceğiniz bir yoğunluk katabilir. Birbirinizden ayrıyken iletişim kurmak ve partnerinize zevk vermek hakkında yaratıcı fikirler sunarak ve birlikteyken saha yoğun olan deneyimler yaşayarak (ve seks yaparak!) ilişkinizin mesafeden yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Aslında, bazı araştırmalar uzak mesafe ilişkisi yaşayan çiftlerin yakın çiftlerden daha fazla anlamlı düşünce ve hisler paylaştığını ortaya koyuyor.

Sonuna kadar gitmek

Birini özlemek zordur ama birbirinizi tekrar görene kadar geçen günlerin bitmesini de istemeyin çünkü ayrı kaldığınız süre da işinize yarayabilir. Sürekli iletişim halinde olmanız gerekmiyor ama sohbet edin ve birbirinize zaman yaratın. Telefon randevuları ayarlayın ve seksi konuşmalarla partnerinize zevk verin, ateşinizi körükleyin. Aklınıza doğaçlama fikirler gelmezse birbirinize yüksek sesle erotik eserler okuyun. Sanal buluşmalar da ayarlayabilirsiniz. Bu buluşmalarda aynı anda aynı filmi izleyebilir ve film hakkındaki fikirlerinizi yazabilirsiniz veya Skype üzerinden birlikte bir yemek yiyebilirsiniz.

Mektuplar e-postalardan çok daha kişiseldir, o yüzden partnerinizle birlikteyken yapmak istediğiniz şeylerin ayrıntılarını elyazısıyla yazıp göndermeyi deneyin. Posta almak her zaman heyecan vericidir, o yüzden pakete partneriniz(veya kendiniz) için seksi bir iç çamaşırıyla birlikte bir not iliştirin. Bir dahaki sefere denemek istediğiniz bir kayganlaştırıcı jeli de ekleyebilirsiniz, Durex Play Kayganlaştırıcı ve Masaj Jelleri bunun için idealdir. Hatta Skype kullanarak bunun bir önizlemesini de yapabilirsiniz. Kullanabildiğiniz bütün iletişim yöntemlerinden yararlanın ve mesaj ile e-posta yoluyla nasıl flört edeceğinizi öğrenin. Ayrı geçirdiğiniz zaman mükemmel olmayabilir ama eğlenceli ve çok çok çok seksi olabilir.

Tekrar birlikte

Bir araya gelmek tam da beklediğiniz şey ama bu süreyi birlikte verimli geçirirseniz ayrı zaman geçirmeniz de kolaylaşır. Birbirinizi sırayla ziyaret etmeyi ihmal etmeyin, böylece biriniz diğerinizden daha fazla çaba sarf etmiş olmaz. Partnerinizi yatağa atmayı dört gözle bekleyebilirsiniz çünkü sürenizi nevresimler arasında geçirmek uzun mesafe ilişkilerinde daha acildir ama başka şeyler de yapın, mesela arkadaşlarınızla buluşun, alışverişe çıkın ve dışarıda yemeğe gidin çünkü bunlar ilişkinizin daha oturaklı olmasını sağlar.

Siz veya partneriniz seyahat ederken zamanınızı başlatın ve birbirinize mesaj atarak heyecanı artırın, bunlar ön sevişme rolü de oynar. Birlikteyken erotik konuşma pratiği de yapabilirsiniz, böylece ayrıyken de buna devam etmek ve partnerinize için özgüveniniz artar. Yolculuk vakti gelip çattığında partnerinizin valizine (veya ayrılan sizseniz evinin bir köşesine) seksi bir not iliştirin, böylece daha sonra onu bulup hala yan yanaymışsınız gibi
hissedebilir.

İleri geri konuşanları takmayın

Size uzak mesafe ilişkilerinin yürümediğini söylemeye hazır birçok insan olacak ama bu ilişkiler yürür, hatta ilişkiniz daha da kuvvetlenebilir. Uzak kalmanın zorluğu birbirinizi daha fazla kabullenmenizi ve uzaktayken keyifli vakit geçirmek için yeni yöntemler keşfetmenizi sağlayabilir.

Satın Al

BENZER İÇERİKLER

Erkekler İçin Mastürbasyon Tüyoları

Covid 19 salgını nedeniyle muhtemelen evde her zamankinden daha fazla vakit geçiriyorsunuz. Evde yapacak hiçbir şey ...
DEVAMINI OKUYUN

Kadınlar İçin Mastürbasyon Tüyoları

  Mastürbasyonun nasıl bu kadar heyecan verici olduğunu anlamakta zorlanıyor musunuz? Sizde bir tuhaflık yok; birçok...
DEVAMINI OKUYUN